erman toroğlu - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hakem iyiydi. Karakterli bir büyük takımın nabzına göre şerbet verdi tam. Bizim oyuncular gevşek olmasa ya da futbolu sağlıklarını korumak için oynayan herifler tercih edilmese döve döve alabilirdik bu maçı. Gassama'yı atmaması hata oldu da daha 55. dakikada öyle bir pozisyonda iç saha takımından 1 oyuncuyu atmak da kolay iş değildi. Bence tek salaklığı Titi şoparının Babel'i tekmeleye tekmeleye aldığı topta oyunu devam ettirmesi oldu. Oradan da es kaza bir gol çıksa büyük ihtimalle iptal ederdi. Babel'in kendini attığı pozisyon da bana çalınsa büyük küfür ederdim. 3 yılda 25 tane deplasman kaybettik, hala hakeme suç çıkarmaya uğraşmak saçmalık.

Erman Toroğlu: "Maçtan önce Emre Belözoğlu ile Ersun Yanal tartışıyor. Emre‚ ´Ben takım kaptanıyım‚ yedek soyunmam´ diyor. Ersun Yanal hafta içinde istifa açıklaması yapacak"

Beyler bu olayı iyi harlamak lazım. Twitter'da hemen #ersunyanalistifa tagları açalım algı yapalım şerefsizlere. Emre kaptanımızın yanındayız ersun sen kimsin gibi tweetler atalım.

Bu bücürle Ali Koç bir şekilde Ersun'u yiyip bitik Emre'yi sezon sonuna kadar oyuncu-antrenör gibi bir şey yaparsa şaşırmam.

Bu doğruysa her türlü büyük zarar görür ''Fenerbahçemiz''...Ersun devam etse, Emre'siz kaybedilen ilk puanda linç edilir. Ersun' un gönderilmesi daha da kötü olur onlar için; Elindeki mevcut oyuncularla daha iyisini kim yapacak? Ozan-Tolga-Deniz vs vs...

Beyler bu olayı iyi harlamak lazım. Twitter'da hemen #ersunyanalistifa tagları açalım algı yapalım şerefsizlere. Emre kaptanımızın yanındayız ersun sen kimsin gibi tweetler atalım.

Sebep? Futbolu bu tür iğrenç şeylerin içinden çıkarmanın vakti gelmedi mi? Karşı taraf ne kadar iğrençleşirse o kadar iğrençleşerek mi çözülecek her şey? Böyle yapa yapa bu noktaya gelindi zaten, herkes birbirinden nefret ediyor. Twitter'a girince kusasım geliyor.

Üst Alt