erman toroğlu - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gomis'ten Arda'ya kadar enteresan şeyler attı ortaya.. Gomis hakkında dediklerinde yanlış bilgi almış olabilir ama Arda ve Ahmet Bulut olayı doğru gibi geliyor. Bütün bu el öpme, Terim'in açıklamaları, ultraslan'ın twiti Arda'nın cevabı ve daha önceki twitleri hepsi organize işler sanırım. Başkanı net duruşundan ötürü bir kez daha kutluyorum taviz vermemeye devam etmeli bu konuda.

Gomis'ten Arda'ya kadar enteresan şeyler attı ortaya.. Gomis hakkında dediklerinde yanlış bilgi almış olabilir ama Arda ve Ahmet Bulut olayı doğru gibi geliyor. Bütün bu el öpme, Terim'in açıklamaları, ultraslan'ın twiti Arda'nın cevabı ve daha önceki twitleri hepsi organize işler sanırım. Başkanı net duruşundan ötürü bir kez daha kutluyorum taviz vermemeye devam etmeli bu konuda.
Link var mı?

Komisyon mu yoksa?

daha yeni bitti link bulamayız herhalde renktaş.

Böyle komisyon filan yakışmıyor hoş şeyler değil bunlar reys, Erman'a göre Ahmet 3 ay önceden herkese Galatasaray'la anlaştık o iş tamam diyormuş. Daha bu eller filan öpülmeden.
Ahmet Bulutun komisyonundan bahsetmistim zati rengim.

El öpme senaryoydu bilmediğimiz bir sey degil.

Ali Koç'a karşı korkmadan konuşabilen ender insanlardan şu anda sağlam köklüyor.

Deprem olsa sen yalında da oturamazsın tekneye binersin dedi :berkan:

Zevkten dört köşe oldum aslanım benim erman hoca efsane konuştu... Burada Ali Koç'a cahil dediğim için nasıl yani diyenlere de kapak olsun... Yahu Erman Hoca sen ne anlarsın lan yalı çocuğu dedi basa basa bunlar başka yerde yatıyor zengin çocuğu cahil ne bilecek gitmemişler ki bilmez bunlar dedi

Ouvvv ali koç ağlamadıysa ben de bir şey bilmiyorum gerçek hayata hoş geldin ali koç dümbeleği ninnoş seni al kupayı verelim sana götür dedi erman hoca :)

Ahmet Ağaoğlu da muazzam açıklamayla geçirmiş asporda da 6222'den işlem yapılsın diyorlar :) Erman Hoca küçücük beyninle kendine çıkar sağlamaya çalışıp insan hayatını hiçe sayıyorsun dedi :) Hakkaten ne kadar da gerizekalı bir adammış ali koç daha seçilmeden demiştim yahu da bu kadar küçük beyinli olamazsın resmen aleyhine çalışıyor.

Ali Koça fenerin başarısını gölgeledi cahil küçük beyinli dedi 3 değil 33 puanı al götür ukala dedi :) Ersun Yanal'a spor adamı dediler Ali Koça da yalı çocuğu :) Resmen ersun yanalın elini güçlendirdi

En son da Erman Toroğlu bana ve benim gibilere hak verdi; "Ya buna gelmeden yalı çocuğu diyorlardı da hakkaten yalı çocuğu bu " dedi gelen gideni aratır minvalinde :) Aziz en azından hayatı tanıyordu bu yalı çocuğuyla daha çok eğleneceğiz ;)

Malum havuz kanalı izlemiyorum ama Erman'ın o tip nedir at hırsızına dönmüş 😀
Bu yayını kaçırmayın mutlaka izleyin muazzam gece olacak ali koça şimdi trabzonlular geçiriyor açıklama sonrası murat ve zeki de bağlandı konuşup ali koça geçiriyorlar :)

Galatasaraylılar, Trabzonlular, TFF, Ersun Yanal, Erman Toroğlu hepsi birleşti Ali Koça girişiyor :)

Üst Alt