erman türker - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

erman türker

@Mehmet Arslaner bu arada o Resident Evil 7 Biohazard videolarını seyrediyorum da o ne öyle yav ömür törpüsü gibi oyun yemin ediyorum. Hayvan herifler diyorum ne diyeyim.
Bugün başlayacağım ona Allahın izniyle. Televizyona 20 metre hdmi kablo ile pc'yi bağlayıp oynayacağım hem de. Can sıkıntısından ne yapacağımı şaşırdım anasını satayım, GOT'a yeniden başlayayım dedim 1. sezonun ilk bölümünün yarısında sıkıldım.
(y)

AC brotherhood oynuyorum oyun çok güzel kerhane işletebiliyorsun diyen sendin, bu da seni keranacı yapar.

Bugün başlayacağım ona Allahın izniyle. Televizyona 20 metre hdmi kablo ile pc'yi bağlayıp oynayacağım hem de. Can sıkıntısından ne yapacağımı şaşırdım anasını satayım, GOT'a yeniden başlayayım dedim 1. sezonun ilk bölümünün yarısında sıkıldım.

(y)

AC brotherhood oynuyorum oyun çok güzel kerhane işletebiliyorsun diyen sendin, bu da seni keranacı yapar.
Resident Evil 7'de baya zorlandım kanser edebiliyor bazı partları. Ama çok iyi oyun.

Bu oyunun başlangıç videolarını seyrettim de Mia mıdır nedir Allah belasını versin onun öyle karı mı olur. Ömür törpüsü gibi yemin ediyorum.
Mia fena. Ama asıl içinden güveler kelebekler çıkan bir kadın vardı sadece yakabiliyordun onu, en uyuz olduğum. Oyunu bitirdim ama lanet ettim oynarken, tavsiye etmem. No commentary gameplay izlemek iyidir ama (y)

İşte adamdan anlayan bir üye :)

Yav o değil de bir haftadır Kayseri-sokak köpekleri temalı haberler dönüyor, 1 liseli öldü hatta ne oluyor yav ?
Abi sıkıntılı yav bu aralar Kırşehir'de de olmuş. Kayseri'de ölen çocuğun olduğu ilçeyi biliyorum o köpekler baya tehlikeli cidden bunların olduğu bölgede arabadan bile inilmiyor korkudan. Sadece ölen çocuk değil 2-3 kişinin ısırılma vakasıda oluyor hemen hemen her ay. Bunları besleyen manyak bir kadının olduğuda söyleniyor herkes şikayetçi. Yani sıkıntı büyük ağabey.

Öncelikle selamun aleyküm

Mention atma gelmiyor yav gelmiyor yalandan bir mesajı alıntıla.

Bıraktım çünkü b. Ku çıktı, karaciğer beyefendiyi daha fazla zorlamanın alemi yok şansımı zorladığımı hissettim, ben öyle sizin gibi sosyal içici falan değilm MK bey, içtim mi camış gibi içerim.
Mention nereye gelmiyor abi uygulama mı? Masaüstü sitede hiçbir sıkıntı yok yav.

Acıma yetime koyar g. tüne hayat felsefem budur.

Gö.üne mi demek istedin abi? Gayet güzelmiş.

Erken yatıp erken kalkmak da benim hayat felsefemdir. GSC sabahları bomboş. İstediğim gibi at koşturuyorum. Ortam mis gibi. İstediğime istediğimi diyebiliyorum. Onlar uyanana kadar konu zaman akışından düşüyor ya da adam o kadar zaman geçince vazgeçiyor cevap vermeye. Laf yediğiyle kalıyor. Güzel. İyi sabahlar GSC.

Üst Alt