erman türker - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

erman türker

Onun ağzının ne kadar bozuk olduğunu ben bilirim. Yapmıştır. Yerinde bir ceza yemiştir.
Çok doğru bir tespit. 3-4 yıl önce kendisiyle CS go oynardık, rakip sürekli Erman'ı vurup chat'e ehuehuehuehu Wolfie(steam adı) is so noob falan yazmıştı. Adamlara öyle küfürler etti ki inanamazsın, askerlik yaparken bile o kadar orjinal küfürler işitmemiştim. İyi bilirim yani küfürbazlığını.

Hocamıza sövdüğü için aldığı myc cezasının süresi dolmuş. Bakalım gönüllerdeki yarayı tamir edebilecek mi? Bir kuş gibi hocaya sövmek kendisine yakışmamıştır.
Gönüllerde yara açtığımı düşünmüyorum sayın tablet kılıfı! Hocamız iyi hocalık yaparsa iyi sözler söylenir, kötü hocalık yaptığında da hiç şüphe yok ki kötü sözler söylenecektir. Eşyanın tabiatı gereği olması gereken de budur.

hocaya küfür ha

bunu 1 anlık gaflet olarak klasifiye etmek isterim
Aslında gafletlik bir durum da var heis. Kaybettiğimiz maçlardan sonra forumdan uzak durmayı bir türlü öğrenemedim. Hocanın başlığı altında senin yapacağın hocalığa şöyle yaparım böyle koyarım vs... yazmıştım lakin bir baktım ki Alper reyiz hunharca roketlemiş. Çok kötü bir histi. Bildirimler bana bakıyor ben onlara bakıyorum lakin ulaşamıyorum. Allah düşmanımın başına vermesin(Baş harfi Tahir).

Onun ağzının ne kadar bozuk olduğunu ben bilirim. Yapmıştır. Yerinde bir ceza yemiştir.
Sen nereden bileceksin tahir? Sana ne zaman bir şey demişim? En fazla ebenin çorabı güzel miydi demişimdir.

Çok doğru bir tespit. 3-4 yıl önce kendisiyle CS go oynardık, rakip sürekli Erman'ı vurup chat'e ehuehuehuehu Wolfie(steam adı) is so noob falan yazmıştı. Adamlara öyle küfürler etti ki inanamazsın, askerlik yaparken bile o kadar orjinal küfürler işitmemiştim. İyi bilirim yani küfürbazlığını.
Öyle dedilerse iyi yapmışım ağzıma sağlık.

Gönüllerde yara açtığımı düşünmüyorum sayın tablet kılıfı! Hocamız iyi hocalık yaparsa iyi sözler söylenir, kötü hocalık yaptığında da hiç şüphe yok ki kötü sözler söylenecektir. Eşyanın tabiatı gereği olması gereken de budur.

Aslında gafletlik bir durum da var heis. Kaybettiğimiz maçlardan sonra forumdan uzak durmayı bir türlü öğrenemedim. Hocanın başlığı altında senin yapacağın hocalığa şöyle yaparım böyle koyarım vs... yazmıştım lakin bir baktım ki Alper reyiz hunharca roketlemiş. Çok kötü bir histi. Bildirimler bana bakıyor ben onlara bakıyorum lakin ulaşamıyorum. Allah düşmanımın başına vermesin(Baş harfi Tahir).
Bir kere ben tablet kılıfı değil, uzmanıyım. İkinci olarak, hoca tabiki eleştirilebilir bundan da daha doğal bir şey yok ben de gayet eleştiriyorum, hatta Terim sevdalılarını triggerlamış açtığım konularda mevcuttur ama küfür ya da hakaret etmek başka bir boyut. Bir Galatasaraylının Fatih Terim'i sevmese bile hakaret etmesi en hafif tabirle yakışık almaz.

Maalesef yanlış tutumunu sürdürerek şahsımı sükut-u hayale uğratmış durumdasın, ek olarak hayatında küfür nedir bilmeyen bir İstanbul beyefendisi olarak konudan bağımsız bir şekilde küfür ettiğin için seni ayrıca kınıyorum.

Üst Alt