erman türker - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

erman türker

Akşam akşam algımızla oynadın, neyin peşindesin neyi kovalıyorsun ?

Abi ben bir şey yapmadım. İnternette dolanırken Habermas çıktı karşıma aklıma Erman Bey geldi. Özlemiştir onu diye sayfasında paylaşayım resimlerini dedim. Paylaşmışken de iyi ki doğdun dedim. Ardından adama doğum günün kutlu olsun demeye başladınız anlamadım. Asıl sizler neyin kafasını yaşıyorsunuz?

Abi ben bir şey yapmadım. İnternette dolanırken Habermas çıktı karşıma aklıma Erman Bey geldi. Özlemiştir onu diye sayfasında paylaşayım resimlerini dedim. Paylaşmışken de iyi ki doğdun dedim. Ardından adama doğum günün kutlu olsun demeye başladınız anlamadım. Asıl sizler neyin kafasını yaşıyorsunuz?

Sanki çok normal bir şey yapmış gibi yazıp bizi suçluyor bir de yav... Tamam tuhaf bir şekilde Erman aklına geldi ve sayfasına resimleri koydun, buraya kadar her şeyi normal kabul edelim (değil aslında) adamın doğum gününü niye kutladın ?

Sanki çok normal bir şey yapmış gibi yazıp bizi suçluyor bir de yav... Tamam tuhaf bir şekilde Erman aklına geldi ve sayfasına resimleri koydun, buraya kadar her şeyi normal kabul edelim (değil aslında) adamın doğum gününü niye kutladın ?

Anormal ne yaptım ki ben. Abi adamın doğum gününü mü kutladım! Sadece iyi ki doğdun dedim. Bu kadar. İyi ki doğdun! Sen de iyi ki doğdun abi.

Epey düşündüm ama i.nelik ile arasındaki bağlantıyı çözemedim, ama merakta etmiyorum açıkçası.

Cümleten hayırlı forumlar.

Epey düşündüm ama i.nelik ile arasındaki bağlantıyı çözemedim, ama merak etmiyorum açıkçası.

Cümleten hayırlı forumlar.

Bir erkeğin bir erkeğe durup dururken iyi ki varsın demesi toplumda pek hoş karşılanmaz. Farklı yerlere çekilmeye müsait o cümle yerine iyi ki doğdun demeyi tercih ettim.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bir erkeğin bir erkeğe durup dururken iyi ki varsın demesi toplumda pek hoş karşılanmaz. Farklı yerlere çekilmeye müsait o cümle yerine iyi ki doğdun demeyi tercih ettim.

Cidden şu an ne konuştuğumuz hakkında en ufak fikrim yok. İyi ki doğdun, iyi geceler.

Şimdi düşündüm de bir erkeğin bir erkeğe durup dururken iyiki doğdun demesini hoş karşılamadım.

Üst Alt