erman türker - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

erman türker

@Mehmet Arslaner kamuoyunu bilgilendirmeden bu konuyu, bu başlıkta kapatmayı düşünmüyorum! Kusura bakmayın rica ederim.
Öncelikle selamun aleyküm

Mention atma gelmiyor yav gelmiyor yalandan bir mesajı alıntıla.

Bıraktım çünkü b. Ku çıktı, karaciğer beyefendiyi daha fazla zorlamanın alemi yok şansımı zorladığımı hissettim, ben öyle sizin gibi sosyal içici falan değilm MK bey, içtim mi camış gibi içerim.

Öncelikle selamun aleyküm

Mention atma gelmiyor yav gelmiyor yalandan bir mesajı alıntıla.

Bıraktım çünkü b. Ku çıktı, karaciğer beyefendiyi daha fazla zorlamanın alemi yok şansımı zorladığımı hissettim, ben öyle sizin gibi sosyal içici falan değilm MK bey, içtim mi camış gibi içerim.

İradesiz olduğunu bilmiyordum. Dediğin doğru abi. Ağzınla içmeyi bilmiyorsan, kalkmayı bilmiyorsan evet içmeyeceksin. Çünkü alkolün fazlası zarardır.

Ben saygısızlık yaptığımı düşünmüyorum. Alkol kullananlarla ilgili yapılması gereken en doğru tespiti yaptım. Evet ağızla içilir, kalkması bilinir.
İnsanları yanlış bilgilendirme alkolün zararı 4 kadehten 7 kadehe değişmez, mesela alkole bağlı karaciğer yağlanması senin kaç kadehte sarhoş olduğunla alakalı değil, sürekli olarak içip içmediğinle alakalı. İçip sapıtmak bambaşka bir olay ağızla içme olayı da doğrudan onunla alakalı ki bırakmamla herhangi bir alakası yok. Ben sporcu adamım kolum senin kafan kadar omuz genişliğim boyun kadar, alkolün antrenmanlara da etkisi var boş yapmaktan kaçınalım.

Üst Alt