erman türker | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

erman türker

Simetri takıntısı sebebi ile forum avatarlarına kafayı takmış ve yönetime dünyayı dar etmiş ''Bal Porsuğu'' lobisi üyesi. Son 1 aydır eline aldığı ''Hattori Hanzo'' kılıcı ile Emrah kardeşimizin özel mesaj kutusunu 32543 parçaya böldüğü iddia edilmektedir. Doğuştan ''Bal Porsuğu'' olan Erman Türker her şart ve koşulda lobisini, kedi lobisinin tetikçisi Mehmet Arslaner'e karşı cansiparane şekilde savunmakta, ince kılıç darbeleri ile Mehmet Arslaner'e forumu dar etmektedir.

Ayrıca bir akvarist olan Erman Türker'in, vakti zamanında büyük emeklerle yetiştirdiği ciklet balıkları, şuursuz bir kedinin saldırısı sonucu telef olunca, kendisini kedilerle mücadeleye adadığı rivayet edilir. Ayberk Çetin'in manileri ile ciddi sorunları olan bu kardeşimiz. Ayberk Çetin manisi gördüğü yerde topuklamakta, kendisine gelmek içinse bir kaç doz ''The Lonely Shepherd'' takviyesine ihtiyaç duymaktadır.

Azılı bir Fenerbahçe düşmanı olan Erman Türker'in bu konuda eline bir tek Ayberk Çetin su döker.

Ez cümle; Mikser gibi adamdır. Severiz ;)

Bu miksere takildim birazcik, azinli bir Fenerbahce düsmani olarak, bunu nasil karsilayacak merak ediyorum. Aziz Yildirim daha baskan olmadigi dönemlerde, lakabi "Mikser Aziz" olarak geciyordu konge icerisinde. Sonra Baskan olunca, Diktatör oldu. :asd22:

O aramızdaki eğlenceli bir sürtüşme mevzusu :D Erman diktatör olursa, biteriz, hepimizi ''Hattori Hanzo''su ile doğrar :D

Bizim lobimiz ne olursa olsun gönlümüz aynıdır.

Bir kardeş için ne denirse ne düşünülürse aynısını düşündüğüm kişilerden biri.

Saygı ve sevgiler...

Ozan'ın dediği gibi benim güzel,Can Yücel'e taş çıkartacak eksantrik manilerime kıl kapan bir şahsiyet olarak kendisini gördüğüm yerde manilere boğacağım sevimli ve sevdiğimiz bir kardeşimizdir. Fenerbahçe düşmanlığı ile takdirimi kazanmıştır; devamlı şekilde birbirimizden alıntılarla Fenerbahçe'yi yerin dibine sokmayı severim Erman ile. Sempatik tavırları ve Uzay-Gökbilim konusunda bilgisiyle bizi mest eder.Amma velakin bu konudaki üstün bilgisine tezat olan, kendisinin hala A Space Odyssey filmini izlemeyerek bir karadelik misali kanımızı dondurmasıdır.

Ne ara açtınız bu konuyu :D Ben sadece Alpay'ın konusunu görüp oraya yazmıştım ama bakıyorum ki sabahın köründe açmışsınız ahahah :D Bir taraftan duygulandım diğer taraftan ise hakkımda yazılanlara yarılmakla meşgulum :2aloh1: Allah iyiliğinizi versin diyecek başka birşey yok :D :D

Simetri takıntısı sebebi ile forum avatarlarına kafayı takmış ve yönetime dünyayı dar etmiş ''Bal Porsuğu'' lobisi üyesi. Son 1 aydır eline aldığı ''Hattori Hanzo'' kılıcı ile Emrah kardeşimizin özel mesaj kutusunu 32543 parçaya böldüğü iddia edilmektedir. Doğuştan ''Bal Porsuğu'' olan Erman Türker her şart ve koşulda lobisini, kedi lobisinin tetikçisi Mehmet Arslaner'e karşı cansiparane şekilde savunmakta, ince kılıç darbeleri ile Mehmet Arslaner'e forumu dar etmektedir.

Ayrıca bir akvarist olan Erman Türker'in, vakti zamanında büyük emeklerle yetiştirdiği ciklet balıkları, şuursuz bir kedinin saldırısı sonucu telef olunca, kendisini kedilerle mücadeleye adadığı rivayet edilir. Ayberk Çetin'in manileri ile ciddi sorunları olan bu kardeşimiz. Ayberk Çetin manisi gördüğü yerde topuklamakta, kendisine gelmek içinse bir kaç doz ''The Lonely Shepherd'' takviyesine ihtiyaç duymaktadır.

Azılı bir Fenerbahçe düşmanı olan Erman Türker'in bu konuda eline bir tek Ayberk Çetin su döker.

Ez cümle; Mikser gibi adamdır. Severiz ;)
Boldladığım yerlere fena yarıldım :D :D Ozan ne adamsın vallahi :asd22:

Yarışmalarda bize verdiği bonkör puanların karşılığını bir türlü veremediğim, bal posuğu lobisi sevdalısı simetri konusunda hafif takıntılı iyi müzikten anlayan, en çok 12 puanını B. Arda Aycan abiye vermekten korkup genelde de vermek durumunda kalan çok sevdiğimiz abimiz.

Üst Alt