Erol Bedir: "Deniz Türüç'ü Galatasaray'a verebilirim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erol Bedir: "Deniz Türüç'ü Galatasaray'a verebilirim"

Adam gibi adam köşesi

erol-bedir1.jpg

image_400x400.jpg

TapaTalK

Kayseri 4 büyüklere parlayan futbolcularini kitlemeyi cok sever.

Erol Bedir de de klasik Kayseri tüccarligi varsa yandik ki ne yandik.

Olumlu bakması ıyi bence
Adam parlatip satacak satıyor
Amrabat olayı gibi olmaz bu

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kayserispor Başkanı Erol Bedir: Biz kaliteli adam alalım dedikçe 3 büyüklerin kadro dışı oyuncularını bize vurdurmaya çalışıyorlar. Bu gazetecilerin hayatı yalan.3 Büyüklerde işe yaramayan faydasızları almayacağım. Kaliteli yabancılar alacağım. Takımdaki her oyuncumu satarım herkesin bedeli var.

Her kulübe böyle bir başkan lazım
:hat:

Erol Başkan aslen Kayserili değil, Kars kökenli diye biliyorum. Kayserililer adamı 'ütmeden' mal sahibi yapmazlar; niyeyse ben onlardan olmadım bir türlü?:red:...

Yani uyanık Kayserili gözüyle bakılmamasına dair bir verinin mevcudiyetinden bahsediyorum. Bir taraftan da 'Anasının gözüdür' diye referans almışlığım var, kendisiyle birebir iş yapmış has Kayserili bir can dostumdan. Tehlikeli biri yani...

Yalnız Emre Akbaba- Deniz Türüç iklisinden biri alınsa iyi olur, diye düşünmekle birlikte, sanki ikisinin de Galatasaray seviyesinde bir takımın yükünü kaldıramayacağı gibi bir kanaate sahibim, level atlamaları gerekir. Emre fiziki, Deniz teknik yönden öne çıkıyor. İkisinden birinin denenmesini isterim ama çok yüksek maliyetle değil...

Üst Alt