Erol Bedir: "Fatih Terim, Arda Kardeşler'le beraber taraftara el sallasaydı" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erol Bedir: "Fatih Terim, Arda Kardeşler'le beraber taraftara el sallasaydı"

Kayserispor Başkanı Erol Bedir: "Bana biri çıkıp desin ki Emre Akbaba'nın hareketi kırmızı kart değil."

Kayserispor Başkanı Erol Bedir: "Umut Bulut'un köprücük kemiği kırıldı ve sezonu kapattı."

Bıyıklı 1.sualinde emrenin pozizyonu kırmızı değil.

2.si ne alaka hakemmi kırdı umutun köprücük kemiğini.

Şimdi sus ve yolal kayseriye doğru.
Oha "hakem umutun koprucuk kemigini kirdi" mi demis?

Ben basini bilgilendiriyor sandim.

daha attığın imzanın arkasında duramıyosun, kuklalar sizi, başka takıma açmazsınız ağzınızı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benim anlamadığım, biz hakemlerden şikayet ederken kesinlikle rakipleri bu işin içine karıştırmıyoruz. Feneri, Konya'yı ne bileyim Rizeyi suçlayan oldu mu hakemlerin kararları yüzünden? Yoo, herkes VAR diyalogları açıklansın diyordu.

Ama hakemlerin gri pozisyonlarda bizim lehimize verdiği tek pozisyonlarda ortalık ayağı kalkıyor, suçlu biz ilan ediliyoruz; sanki hakemi o karara vermeye biz suçlamışız gibi. Bunu anlamıyorum.

Emrenin hareketi net kırmızı tekrarı izleyince anlaşılıyor... Ayağını uzatmak için ekstra çaba sarfetmiş başta ben de flu demiştim.. Açıkçası emreye yakıştıramadım ayak normal akışında kalsa amenna ekstra uzatmaya çalışmış topa vurduktan sonra

Kayserispor Başkanı Erol Bedir: "18 takımla bu ülkedeki futbolu biraz daha ileri götürmek bana göre zor. Bu takım sayısını 21'e çıkarmak faydalı olabilir" (DHA)

Üst Alt