Erol Bulut’un Şampiyonluk Favorisi Başakşehir | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erol Bulut’un Şampiyonluk Favorisi Başakşehir

Erol Bulut, açıklamasının sonunda ise şampiyonluk adayının Başakşehir olduğunu açıkladı. Tecrübeli çalıştırıcı, “3 buçuk sene çalıştığım bir kulüp, oranın sıfırdan bu şekile gelmesine benim de büyük katkım oldu. Takımın futbolcularını bire bir iyi tanıyorum. Oyun felsefelerini sonuçta iyi biliyorum. Tabii ki oyun felsefelerini bildiğimden dolayı bu, ‘biz çıkacağız orada bu maçı kazanacağız’ anlamına gelmiyor. Bu takımın bir kalitesi var. Bu takımın bu seviyeye gelmesi 3 buçuk sene aldı. Her sene üzerine koyarak giden bir ekip oldu Başakşehir. Sezon başında biliyorsunuz bende o takımın, kulübün içerisinde bulundum. Çok iyi maçlar sergiledik; Sevilla maçı olsun, Bruge maçı olsun. Fenerbahçe ile oynayan ve 3-2 galip gelen bir takım vardı. O ekibin içindeydim. Bu takım Galatasaray’ı, Beşiktaş’ı yenen bir takım. O yüzden bizim açımızdan gerçekten zor bir maç olacak. İlk oynadığımız maçtan biraz daha farklı olacak. Çünkü ilk geldiğimizde 3-4 haftalık bir sürecimiz vardı burada. Şu an 27-28. haftaya gireceğiz. Takımımız daha kompakt, daha organize olmuş bir takım. Başakşehir’den iyi sonuçla döneceğimizi umut ediyorum. Ligin muhtemel şampiyonuyla oynayacağız, şu an gözüken o. Beşiktaş’a, Fenerbahçe’ye ve Galatasaray’a bakıldığında, en iyi futbolu oynayan, şampiyonluğa en yakın olan takım Başakşehir” diye konuştu.

İHA

"Ligin muhtemel şampiyonuyla oynayacağız, şu an gözüken o."

Galatasaray şampiyon olmasın istiyorum, o sebeple fazla kasmayacağız desen yeterli. Tatava yapmana gerek yok. 33. hafta gözükenin ne olduğunu anlarsın umarım. :asd:

Şu herife inat içeride Malatya maçında lig tarihinin gol rekorunu kırmamız lazım.Böyle ibişlere ancak böyle yaparsan adam olur

Fiksturde bu hirbonun takimini takip etmemiz de buyuk dezavantaj.Fener'e yenilip moral oluyor,Gencler'i yenip atese atiyor,Trabzon'da o kadar sinirda oyuncu var sadece Onazi sari kart goruyor.Malatya'nin hicbir faydasi olmadi bugune kadar.Basak'a da yatacagini acik acik beyan etmis zaten.Basak 5 civari gol atar bunlara.

Yav salak saçma konuşma da açık açık söyle yıllarca yardımcı hocalığını yaptığım Abdullah Avcı 'ya 3 puanı hediye ediyorum diye ...

Ya Başakşehir şampiyon olunca sevinecek kim var şu ülke de. Futbol dışında her haltta millet zaten bezmiş. Oraya da el atıp 10-15 Milyon insanı mutsuz etmeye ne hakkınız var. Vergilerimiz ile haksız kazanç ile kurulmuş bünyesinde en az 30 Milyon insanın nefret ettiği insanları (Emre, Arda gibi) barındıran belediye işçilerinin bile şampiyonluğunu kutlamayacağı takım bu.

Çekin aradan paravanları. Güneş ile Galatasaray’ın 10 senesi çalındı zamanında. O da devlet takımıydı. Bu da aynı kafanın anti tez projesi. Geçelim bu işleri.

Galatasaray
Fenerbahçe
Beşiktaş

Dışında kazanacaksa has be has şehir takımları alsın.kutlama için bile 5.000 kişiyi belediye ve milletvekili yakınlarından oluşacak kulüp değil.

bıktım bu sinan gümüşün 20 sene sonraki hali kılıklı herifin rakiplere çalışmasından

bi bjkden puan aldı onda da bir sürü gol kaçırıp az daha veriyorlardı maçı

ulan basaksehir iyi mi oynuyor. akhisar 3 luyordu ilk yari. 2. yari hakem verdi maci. bu hafta nasaksehirle oynuyorsun soyledigin seye bak rezil herif

Ya Başakşehir şampiyon olunca sevinecek kim var şu ülke de. Futbol dışında her haltta millet zaten bezmiş. Oraya da el atıp 10-15 Milyon insanı mutsuz etmeye ne hakkınız var. Vergilerimiz ile haksız kazanç ile kurulmuş bünyesinde en az 30 Milyon insanın nefret ettiği insanları (Emre, Arda gibi) barındıran belediye işçilerinin bile şampiyonluğunu kutlamayacağı takım bu.

Çekin aradan paravanları. Güneş ile Galatasaray’ın 10 senesi çalındı zamanında. O da devlet takımıydı. Bu da aynı kafanın anti tez projesi. Geçelim bu işleri.

Galatasaray
Fenerbahçe
Beşiktaş

Dışında kazanacaksa has be has şehir takımları alsın.kutlama için bile 5.000 kişiyi belediye ve milletvekili yakınlarından oluşacak kulüp değil.

Başakşehir Türkiye Kupası bile alamayacak bence.Alsa bile çok çok sonra olur.Hep kafaya oynar finallere oynar ama hep rakibi kimse ona verir.Proje takımı bu anlamda.

Galatasaray
Fenerbahçe
Beşiktaş

Başakşehir'in şampiyon olmasına "başakşehirliler" de değil bir tek fenerliler sevinir. O da zaruretten. Ne bizim farkı 2'ye çıkarmamızı isterler ne de daha fazla beşiktaş romantizmi görmek. :asd:

Suna acik acik sahaya cikip Avci hocama domalacagim desene kavsak sünepe herif.

Domalmak sana yetmez ama, birazda yalaman lazim.

Üst Alt