Erol Özmandıracı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ce68c69108a04281af5ff713d57b6a81.jpeg
c818f13b4cbe4ec79d398620831a1f16.jpeg

10.12.1967 İstanbul doğumludur. Orta ve Lise öğrenimini İngiltere’de Carmel College’de tamamladı. ABD’de Syracuse Üniversitesi’nde ekonomi tahsili yaptı.1994’e kadar Nissho Iwai Corp. Japan Trade Co. firmasında Kimya ve Metal Dep. Satış Müdür Yardımcılığı görevini yürüttü.1994’te Eralteks İthalat ve Dış Ticaret şirketi kurucu ortağıdır. 2013 yılından bu yana Kurucu Partner olduğu Kendo Gayrimenkul Şirketinde Y.K. Üyeliğini yapmaktadır. 2000 yılından beri Bay Gıda Şirketinde Kurucu Partner ve Y.K. Üyeliğini sürdürmektedir. Halen, 1997 yılında ortağı olduğu Bay İnşaat’ta Y.K Üyesi’dir. GSYİAD ve GYODER’e de üye olan Erol Özmandıracı, bir erkek bir de kız çocuk babasıdır.

Face'de konuştum bu adamla iyi niyetli ama beceriksizin teki. E-sports oyuncularının borçlarını ödesin önce. Sözde LoL takımı finale kalacaktı öyle hedef koymuştu yarı finalde elendi. Bu sene de final çok zor.

Son dönemde çok boşlamıştı E-spor branşını büyük ihtimalle düğün işlerinden dolayı pek bakamadı. Yerine gelen Dorukhan Acar daha iyi gibi duruyor biraz araştırdım da.

Yine gözüme çarptı bu deyim. İş insanı diye son zamanlar da çok duydum.
İş adamı niye birden bire iş insanı oldu ?
Feminist bir rol model fikrinden çıkma değil se bende bir şey bilmiyorum.

Gscimbom mobil

Üst Alt