# Ersan A. Gülüm - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ersan A. Gülüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Ersan A. Gülüm

teli kapalı.vay kalleş.Faceden mesaj atıcam çatlak kıza.Dönünce haber veririm renkdaşlar.Umarım biliyodur bişeyler.

Ersan bu sezon sergiledigi performansla turkiyedeki en iyi turk stoperdir bence.Yaşı cok genc hızlı, hava hakimiyeti iyi,guclu,ayagına hakim ve sol ayaklı bir stoper.Neilla mukemmel ikili olurlar hemde turk..6milyon euro her turlu ederi var. Ama alamayız bjk bırakırsa bu adamı cok buyuk aptallık etmiş olurlar..

Ersan dünkü cocuk daha ne 6 mn € su Allah askına ya:) tas catlasa 4 mn ederi var oda genc diye

10 sene oynar, verilsin 6 milyon euro. Çok olup olmaması beni hiç bağlamıyor, adam gibi takım izlemek istiyorum sahada.

10 sene oynar, verilsin 6 milyon euro. Çok olup olmaması beni hiç bağlamıyor, adam gibi takım izlemek istiyorum sahada.

Beni ilgilendirmez, versinler 4-5-6 ama alsinlar su adami, su anda türkiyede Neil ile birlikte en cok begendigim stoper, yasi 23. Ayagi cok düzgün, boyu cok ideal. Ve en önemliside Türk.

Ersan ve 4 transfer daha, tammadir bu is.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt