# Ersan A. Gülüm - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ersan A. Gülüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Ersan A. Gülüm

Tribün dergi hit çekmek amacında ve amacına ulaşıyor yayılıyor bu kolpa haberler ve herkez tribünderginin sitesine giriyor adamda hit kazanıyor

Tribün dergi hit çekmek amacında ve amacına ulaşıyor yayılıyor bu kolpa haberler ve herkez tribünderginin sitesine giriyor adamda hit kazanıyor

yahu bonservisi adanasporda

sezgin sormus olamaz mi, ne var ne yok diye?

bence sormus olabilir, neden kolpa olsun ki.

ha belki ersan karsiya cikar, bjk de kalmak istiyorum der, transfer olmaz ama adanasporla görüsmüs olabiliriz

Çok beğendiğim bir stoper, hem Türk, hem genç, 6 milyon kesinlikle çok değil bu çocuk gelirse 10 sene yakır takır oynar valla :eek:

Sanki böyle adamlar piyasada çok varmış gibi burun kıvrılıyor. Parası verilip alınmalı.

6 milyon etmez,o kdar vermeye gerek yok,o parayı paragöz kayseri ye verip Serdar kesimal ı alırım daha iyi,ayrıca Gökhan zan,ali turan kötü de olsa Servet falan var idare edilir orası merak etmeyin,sanki sorun stopermiş gibi,6 milyona J.clement i alırız ayrıca,yuh:eek:

ersan serdardan daha iyi dersek ne ne dersin?

Gülerim.Yok be Barıs üstad, Ersan Gülüm'ü sırf yerli kalitesi adına istiyorum.Çok çok abartılacak birisi değil, zira geçen sene Bank Asya'da olsun bu sene Beşiktaş'ta olsun çok sık takip ettim.Bir kalite, kumaş var belli; ama 6 milyonluk bonservise asla değecek birisi değil.Arıca Serdar Ersan'dan çok çok iyi bir oyuncu, en nihayetinde kişisel görüşler bunlar.Ne sen iyi dedin diye bu oyuncu iyi oyuncu olur, ne de ben kötü dedim diye kötü oyuncu olur.

Gülerim.Yok be Barıs üstad, Ersan Gülüm'ü sırf yerli kalitesi adına istiyorum.Çok çok abartılacak birisi değil, zira geçen sene Bank Asya'da olsun bu sene Beşiktaş'ta olsun çok sık takip ettim.Bir kalite, kumaş var belli; ama 6 milyonluk bonservise asla değecek birisi değil.Arıca Serdar Ersan'dan çok çok iyi bir oyuncu, en nihayetinde kişisel görüşler bunlar.Ne sen iyi dedin diye bu oyuncu iyi oyuncu olur, ne de ben kötü dedim diye kötü oyuncu olur.

yahu 6 milyon zaten kimse vermez, 4 milyon euroya biter bu is.

BJK De opsiyon flan yok sadece lafla söz vermişler söz dediğin ne dirki ayrıyetten adana baskanının de gözü acıldı bjk ucuza kapatcaktı diiger büyükler takip olunca 3 5m istiyor şimdi eee bjk de para kalmadı dagıta dagıta olabilir bence

yahu 6 milyon zaten kimse vermez, 4 milyon euroya biter bu is.

Adanalı Yönetici : 4 milyon euroya biter bu iş.

Adnan Sezgin : Olmaz, 2 dediysek 2!

A.Y. : Vallahi kurtarmıyor Sezginciğim.

A.S. : Kurtarır, kurtarır; senle daha çok iş yaparız.

A.Y. : (Tam ikna olmaz ama kabul eder) Peki, anlaştık.

A.S. : Dur daha kaç taksite böleceğimizi konuşmadık. 4 taksit bize uygun, anlaştık değil mi?

A.Y. : Hangi oyuncu için?

5-6 milyon euro gibi rakamlar bir stoper için çok ciddi. Böyle bir maddi yükün altına girelecek ise umarım gelmez. Bu fiyatlara Serdar Taşçı dahi düşünülebilir.

Parası pulu bu saatten sonra beni ilgilendirmiyor. Bu onların bileceği iş. Stat ismi forma reklamı 2.5 kat artan ligtv gelirleri şorta reklam gstv gs bonus gsmobile vs.. uzar gider. Alacaklar kalite adamları. Yoksa para kulüpte kendi ceplerinden çıkarıp hibe etsinler o zaman ben getirmedim bu kulübü bu hale.

Abicim böyle ligde kendini göstermiş güven veren genç stoper buldun mu kaçırmayacaksın üçe beşe bakmadan alacaksın.. Bedavaya aldığımız Gökhan-Ali ikilisinden daha mı az yarar sağlar bu adam? Sözleşmelerinin sonuna kadar alacakları parayla bu adamın bonservisi maaşı falan çok rahat karşılanır.. Bonservissiz oyuncu transfer etmek marifet değil, önemli olan dengeyi yakalayabilmek; tamam kaliteli, gözü kapalı takımda oynatabileceğin ya da en azından rotasyonda faydalanabileceğinden emin olduğun bonservisssiz oyuncu bulabilirsen başımın üstünde yeri var, ama gerektiğinde parayı basıp alacaksın be, bu duruma hep bu küçük mali hesaplar yüzünden düştük, umarım yönetim doğru hamleler yapmaya başlar, umarım Ersan veya Ersan'lar bu takıma kazandırılır..

Parası pulu bu saatten sonra beni ilgilendirmiyor. Bu onların bileceği iş. Stat ismi forma reklamı 2.5 kat artan ligtv gelirleri şorta reklam gstv gs bonus gsmobile vs.. uzar gider. Alacaklar kalite adamları. Yoksa para kulüpte kendi ceplerinden çıkarıp hibe etsinler o zaman ben getirmedim bu kulübü bu hale.

Sonuna kadar katılıyorum...Büyüyemezsen küçülürsün büyük düşünmelisin...

Geçen sezon bankasya playoff maçlarında bizim yöneticiler bu adamı canlı canlı izlediler. O vakit masaya 1.5 milyon euro nakit koysalardı Adana saniyesinde bırakırdı.

Şimdi 5 milyon euro bile versek bırakmazlar zaten bizde veremeyiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt