# Ersan Adem Gülüm | Transfer Haberleri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ersan Adem Gülüm | Transfer Haberleri

" BAŞKAN ANLAŞACAĞIZ DEDİ "

26.Mayıs.2011 19:56

Transferin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Beşiktaş'ın Adanaspor'dan kiralık olarak forma giydirdiği Ersan Adem Gülüm, geleceği hakkında HABER1903'e açıklamalarda bulundu.

Gülüm yaptığı açıklamada;

Adanaspor Başkanının Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'e sözü olduğunu hatırlatan Ersan Adem Gülüm, " "Başkanların benim transferim konusunda anlaşacağını düşünüyorum. Zaten Bayram başkanın Yıldırım başkana vermiş olduğu bir söz var. Başkan ile de görüştüm ve anlaşacağız dedi. Bende artık imzaların atılıp yeni sezona rahat bir kafa ile girmesini istiyorum. Beşiktaş'tan başka bir takım düşünmüyorum " dedi.

- EGEMEN İLE ARAMIZDA ZOR BİR REKABET OLACAK -

Beşiktaş'ın Trabzonspor'dan transfer ettiği Egemen Korkmaz ve gurbetçi futbolcularada değinen Gülüm, "Egemen Korkmaz çok iyi bir futbolcu. Trabzonspor forması altında müthiş bir sezon geçirdi. Beşiktaş'a ve Egemen Korkmaz'a hayırlı uğurlu olsun. Bence Beşiktaş'a büyük bir katkı sağlayacak. Kaldığım taktirde Egemen abi ile aramızda zor bir rekabet olacak. Yurt dışındaki gurbetçi futbolculara karşı oynadık. Onlarda iyi oyuncular. Bize karşı oynadıklarında zorlamışlardı. " dedi.

- HABER1903 -

Cevap: Ersan Gülüm: " BAŞKAN ANLAŞACAĞIZ DEDİ "

Fazla konuşma ersan,bi bakmışsın kendini başka takımda bulmuşsun.Sonra kıvırmak için binbir takla atarsın.

Cevap: Ersan Gülüm | Transfer Haberleri

Ersan mersan gibi böyle topçular peşinde koşmamak lazım yalaka herif. Bunun yerine zaten Besiktas Jokey Klübü Egemen'i aldı. Yedek olur BJK da.

Beşiktaşla bizimi aramızda gidecek sonunda fener forması giyecek çok büyük ve gereksiz konuşuyor.Parasını km verirse orda oynar.

Edit: Ayrıca gelmek istemiyorsada ciddi anlamda kendi kaybeder laf olsun diye değil gerçekten her yönden son süratle toparlanıyoruz ve gelişiyoruz gitsin istediği yerde oynasın bize gelse direk 11 oynar ve değişmez isim olurdu kendi bileceği iş bjk dan başka bir yerde oynamam diyip fener formasını öpmesin sonra.

Nedense Beşiktaş'ın hakkında sıcak bir gelişme oldumu, herkes Haber1903'e konuşuyor.

" BAŞKAN ANLAŞACAĞIZ DEDİ "

26.Mayıs.2011 19:56

Transferin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Beşiktaş'ın Adanaspor'dan kiralık olarak forma giydirdiği Ersan Adem Gülüm, geleceği hakkında HABER1903'e açıklamalarda bulundu.

Gülüm yaptığı açıklamada;

Adanaspor Başkanının Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'e sözü olduğunu hatırlatan Ersan Adem Gülüm, " "Başkanların benim transferim konusunda anlaşacağını düşünüyorum. Zaten Bayram başkanın Yıldırım başkana vermiş olduğu bir söz var. Başkan ile de görüştüm ve anlaşacağız dedi. Bende artık imzaların atılıp yeni sezona rahat bir kafa ile girmesini istiyorum. Beşiktaş'tan başka bir takım düşünmüyorum " dedi.

- EGEMEN İLE ARAMIZDA ZOR BİR REKABET OLACAK -

Beşiktaş'ın Trabzonspor'dan transfer ettiği Egemen Korkmaz ve gurbetçi futbolcularada değinen Gülüm, "Egemen Korkmaz çok iyi bir futbolcu. Trabzonspor forması altında müthiş bir sezon geçirdi. Beşiktaş'a ve Egemen Korkmaz'a hayırlı uğurlu olsun. Bence Beşiktaş'a büyük bir katkı sağlayacak. Kaldığım taktirde Egemen abi ile aramızda zor bir rekabet olacak. Yurt dışındaki gurbetçi futbolculara karşı oynadık. Onlarda iyi oyuncular. Bize karşı oynadıklarında zorlamışlardı. " dedi.

- HABER1903 -

tamam sakin ol korkma.

demirören vermez 4m euro fernandesi bile 2.5 m euroya almak için taklalar attı ibrahim öztürk ve egemeni aldıklarına görede ersanı alacaklarını düşünmüyorum 2 gibi bir rakam ,için uğraşıyor 8eşiktaş adanaspor ise 4 e satacaklarını düşünüyorlar satadabilirler tabi bakıp görecez ilerleyen günlerde

Ersan bu saatten sonra başka takıma gitmesin zaten.

Gitsin Beşiktaşta oynasın .

Ama bir futbolcunun hiç yapmaması gereken şeyler bunlar. BJK bir vazgeçse ne yapacaksın ?

Hadi diyelim BJK aldı orda oynayamadın yedek kaldın kendini gösteremedin. Pişman oldun ve ayrılmak isteyeceksin asıl o zaman ne yapacaksın ?

Şu adamın ortalama iki günde bir Beşiktaş'da oynamak istiyorum Beşiktaş'da oynamak istiyorum diye açıklama yapmasından gına geldi! İstemiyorum ben Ersan'ı falan.

Üst Alt