# Ersan Adem Gülüm | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ersan Adem Gülüm

Gelecek sezon için kadroda köklü değişikliklere gidecek Galatasaray'da transfer harekatı dört koldan yürüyor.

Sarı-Kırmızılı ekibin transfer komitesi, Adanaspor ile Konyaspor arasındaki Bank Asya 1. Lig yükselme grubu maçını izledi.

Başkan Adnan Polat, futbol şubesi sorumlusu Haldun Üstünel, Adnan Sezgin ve Tugay Kerimoğlu, Ali Sami Yen'deki mücadelede öncelikle Adanaspor'un 22 yaşındaki stoperi Ersan'ı takibe aldı.

Altyapı eğitimini Avustralya'da alan Ersan'ın kesici özelliğine sahip olmasının yanı sıra teknik kapasitesinin son derece yüksek olması, sarı-kırmızılıları bu transfer için iştahlandırıyor.

Ersan'ın teknik direktör Frank Rijkaard'ın istediği özelliklere sahip, savunmadan oyun kurabilecek bir yetenek olması bu transferin gerçekleşme şansını artırıyor.

Adanaspor'un ilk maçında Konyaspor'a farklı yenilmesi ile süper lige yükselme şansınının çok azalması bu transferin gerçekleşme olasılığını yükseltti.

Adanaspor başkanı Bayram Akgül'ün de Galatasaray'ın Ersan'ı transfer etmek istediğini ve şartlar oluşursa bu transferin gerçekleşebileceğini söylediği öğrenildi.

Kadir Çetinçalı |DHA

Cevap: # Ersan Adem Gülüm

Alsınlar, Ankaragücü gibi idmanlara 2 otobüsle gidelim :D Zevkli olur her maça başka onbir..

Gökhan gönül nerden gelmişti nerde oynuyor..Bence önyargıyla bakılmamalı.Hem gelse gelse ne kadar maliyetli olur ki?Biz nicelerine milyonlar saymışız da verim alamamışız.

Çoğu maçını izlediğim bir futbolcu. Adanalı olmam dolayısıyla burdaki maçları stadyuma gidip canlı izleme fırsatı buldum, kendisini izlediğim kadarıyla şunları söyleyebilirim, oynadığı ilk 11 içersinde direkt olarak göze çarpan bir yapısı var, o takımda sivrilebilen bir futbolcu ve henüz çok genç

Fiziksel olarak gayet güçlü ve çabuk, hava toplarında etkili tipik bir defans gibi gözüküyor fakat onu ayrı kılan özelliği topu iyi kullanabilmesi ve uzaktan etkili şutları, bunun yanı sıra fundemantal altyapısı "avustralya menşeili" olması dolayısıyla oldukça gelişmiş.

Bana kalırsa kaçırılmaması gereken bir futbolcu sonuçta genç gelecek vaadeden bosvervis bedeli düşük uzun yıllar hizmet verebilecek bir potansiyeli var.

Çoğu maçını izlediğim bir futbolcu. Adanalı olmam dolayısıyla burdaki maçları stadyuma gidip canlı izleme fırsatı buldum, kendisini izlediğim kadarıyla şunları söyleyebilirim, oynadığı ilk 11 içersinde direkt olarak göze çarpan bir yapısı var, o takımda sivrilebilen bir futbolcu ve henüz çok genç

Fiziksel olarak gayet güçlü ve çabuk, hava toplarında etkili tipik bir defans gibi gözüküyor fakat onu ayrı kılan özelliği topu iyi kullanabilmesi ve uzaktan etkili şutları, bunun yanı sıra fundemantal altyapısı "avustralya menteşeli" olması dolayısıyla oldukça gelişmiş.

Bana kalırsa kaçırılmaması gereken bir futbolcu sonuçta genç gelecek vaadeden bosvervis bedeli düşük uzun yıllar hizmet verebilecek bir potansiyeli var.

"avustralya menteşeli" :D:D:D:D:SS::SS::SS::asd::asd::asd::asd::eek::eek::eek:

Sanırım daha önce Vestel Manisaspor'da da oynamış.. Acaba Bank Asya'dayken mi oynadı ben Süper Lig'den hatırlamıyorum da..

Sanırım daha önce Vestel Manisaspor'da da oynamış.. Acaba Bank Asya'dayken mi oynadı ben Süper Lig'den hatırlamıyorum da..

Onu Türkiye'ye getiren Ersun Yanal. 2006 yılında oynadı Süper ligde sadece iki maça çıktı. Bursaspor ve Sivasspor maçlarında. Ayrıca A2 liginde bize karşı da oynamıştı.

Adanalı arkadaşlar biraz daha bilgi verse daha iyi olur.Kaç tane Adanalı vardı burada.

Üst Alt