Ersan: "Başka bir takımda oynamam demedim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ersan: "Başka bir takımda oynamam demedim"

Cevap: Ersan: "Başka bir takımda oynamam demedim"

topuz vari biraz kıvırma yaptı ama olsun yerli oyuncu sonuçta ihtiyacımız var :D

Divan Kurul'u baskani BJK TV'de Fernandes'in bonservisini 4 milyona aldik, Ersan Gulum'e 7 milyon euro istiyorlar dedi.

bu sıkıntılar hep yabancı sınırı yüzünden. ersanın 7 milyon edecek bir performansı olmadı adam toplasan bjk de 20 maç oynadı yada oynamadı. biraz parlama gösterdi ya çıkarcı şerefsiz adamlar bundan faydalanmaya çalışıyo. allah belanızı versin sizin yüzünüzden türk futbolu gelişemiyor

gelceksen gel be senimi beklicez şu yabancı sınırını kaldırsınlar artık ya kimlerle uğraşıyoruz.

Ersan yarım dönem bile oynayamadı 7 milyon euro ne 7milyon euroyu geç 7milyon tl bile fazla yarım dönem oynamamış ağır bir sakatlıktan çıkmış adama fazla bence.İlerki dönemde yabancı sınırlaması iyice artacak bir kaç ay iyi performans gösteren türk oyuncuların bonservisi avrupada oynayan yıldız oyuncularla yarışacak...

"Hayır kesinlikle düşünmüyordum. Beşiktaş'ta sezonun ilk maçlarında hep Adanaspor Başkanı Bayram Akgül'ün yanına gidip 'beni geri alın, herhalde oynayamayacağım' diyordum. Çünkü, Sivok, Ferrari ve İbrahim Toraman önümdeydi, bunlar hep büyük oyunculardı. Ama Bayram Başkan 'sabret, mutlaka oynarsın' dedi. Ben de sabrettim ve çok çalıştım, kendimi ispatladım."

Baska deyisle "Sabret, sonra oynada para kazanak!"

Bu haberden Ersan'ın bize yakın olduğunu anlamak zor değil.

bu haberden Ersan bize geldiği sonucu çıkar.Hayırlı olsun

Bu Besiktaslilarin hayal gucune hayranim yahu.. Diren ve efs@ne ol'mus :hoho:

Ben bu röportaja güvenerek söylüyorum eğer çarpıtılmadıysa herhangi bir oynama yoksa ;

Ersan hayırlı olsun derim.

Üst Alt