Ersan Gülüm: "Adanaspor ya da başka takımın formasını giymek istemiyorum." - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ersan Gülüm: "Adanaspor ya da başka takımın formasını giymek istemiyorum."

Cevap: Ersan Gülüm : "Adanaspor ya da başka takımın formasını giymek istemiyorum."

He ok'den baska bir cevap beklemiyordum zaten. En fazla bir he, ok veya smiley. No problem. Saygi duyorum Terim'e, ama asla iyi bir hoca degil.

Cevap: Ersan Gülüm : "Adanaspor ya da başka takımın formasını giymek istemiyorum."

Ersan bizim olacak :asd:

images.jpgsds.jpg

Fatih Terim diyince akıllı olun!

GSC forumlarındasın.

Niye ? Istersem Fatih Terim kotu bir hoca derim. Bunda ne var ? Sovdukmu ? Fatih Terim sert, dik basli bir hoca. Oyuncuya laf gecirebilen, motive edebilen bir hoca. Agir basliligi icin herkez saygi duyar, ama taktik anlayisi 0 bir hoca, maci asla okuyamayan bir hoca. Euro 2008'de taktisizi oyunumuz bunu bariz gosterdi. Terim'in basarisi degil, oyuncularin vatan sevgisi sayesinde, sonuna kadar mucadele etmesinin basarisi. 2010 dunya kupasi elemelerindeki rezillikler Terim'in sucu.

Gecmis'de alinmis basarilar gelecek icin bir garanti vermez. Bunu en cok Galatasaray taraftarinin bilmesi gerek. Fatih Terim'in 2000de elindeki kadro Turkiye'ye gelmis gecmis en iyi kadro, heleki yerli oyuncular. Terim'in ondan sonra yaptiklari zaten facia.

Her gün biriniz gelip Galatsaray'ın bir değerine laf atarak tatmin olma derdindesiniz.

Sonra küçüksünüz hatta küçücüksünüz diyince alınırsınız...

Fatih Terim ismi bile sizden büyüktür.Emin olabilirsin.

Ali turan'da galatasaray için takımına rest çekti ama tutunamadı burada , mehmet topuzda bjk forması harici forma giymem dedi febe şapkasını takıp çatır çatır topunu oynuyor şimdi ...

Futbolda büyük konuşmamak gerekir .

Her gün biriniz gelip Galatsaray'ın bir değerine laf atarak tatmin olma derdindesiniz.

Sonra küçüksünüz hatta küçücüksünüz diyince alınırsınız...

Fatih Terim ismi bile sizden büyüktür.Emin olabilirsin.

Galatasaray'in degerlerine kim laf atiyor ? Terim Galatasaray'dan buyuk'muki Terim'e kotu hoca derken Galatasaray'a laf atmis oluyor insan ?

Sen oyle saniyorsan, oyle olsun.

Niye ? Istersem Fatih Terim kotu bir hoca derim. Bunda ne var ? Sovdukmu ? Fatih Terim sert, dik basli bir hoca. Oyuncuya laf gecirebilen, motive edebilen bir hoca. Agir basliligi icin herkez saygi duyar, ama taktik anlayisi 0 bir hoca, maci asla okuyamayan bir hoca. Euro 2008'de taktisizi oyunumuz bunu bariz gosterdi. Terim'in basarisi degil, oyuncularin vatan sevgisi sayesinde, sonuna kadar mucadele etmesinin basarisi. 2010 dunya kupasi elemelerindeki rezillikler Terim'in sucu.

Eski'de alinmis basarilar gelecek icin bir garanti vermez. Bunu en cok Galatasaray taraftarinin bilmesi gerek. Fatih Terim'in 2000de elindeki kadro Turkiye'ye gelmis gecmis en iyi kadro, heleki yerli oyuncular. Terim'in ondan sonra yaptiklari zaten facia.

Fatih Terim'in adı bile sizin kulübünüzden daha büyük, daha çok saygı duyuluyor, daha çok tanıyor. Onu küçümsedikçe kendi takımını da küçümsüyorsun :)

boyle oyunculari takdir ediyorum erkekce cikip soyluyorlar tabi sozunde duranlardan bahsediyorum(bkz: topuz)

Üst Alt