Ersan Gülüm: "Adanaspor ya da başka takımın formasını giymek istemiyorum." - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ersan Gülüm: "Adanaspor ya da başka takımın formasını giymek istemiyorum."

Cevap: Ersan Gülüm : "Adanaspor ya da başka takımın formasını giymek istemiyorum."

taslak_r1_c4.jpg

Cevap: Ersan Gülüm : "Adanaspor ya da başka takımın formasını giymek istemiyorum."

Bu adamı böyle konuşturan Adminlerim Terim sevilmeyebilir ama rakip takım taraftarının laf söylemek haddi değildir diye düşünüyorum.

Bu kadar da large mıyız yani?

Bu adamı böyle konuşturan Adminlerim Terim sevilmeyebilir ama rakip takım taraftarının laf söylemek haddi değildir diye düşünüyorum.

Niye hemen admin'e siginiyorsun ? Ben burda zaten admin'in yazisini alinti yapip cevap verdim ? Terim'e kotu hoca deyince kendine sovulmus gibi hareket edip, cevap veremeyecek duruma dusup Admin bey diye ciglik atmaya basliyorsun.

Niye hemen admin'e siginiyorsun ? Ben burda zaten admin'in yazisini alinti yapip cevap verdim ? Terim'e kotu hoca deyince kendine sovulmus gibi hareket edip, cevap veremeyecek duruma dusup Admin bey diye ciglik atmaya basliyorsun.

Keseceksin sesini lan.Karga.

Seninle muhatap olmak istemiyorum çünkü. Lan başka kime seslencem iyi misin bu forumun Adminine seslencem töbe ya

Abi git kendi forumuna Tayfuru yorumla ne işin var burdada Terimi eleştiriosun ya ?

Yemin ediyorum az mantık yok şu kuşlarda.

Ucuz :) Standart boylesiniz. Mesajlarin icerigine gore cevap veremediginiz icin lan, lun'lu, adminlere yalvararak konuyu saptiriyorsunuz. Bravo.

Olum Türkiye'nin 3ncü büyüğünün taraftarısın senin camiandan büyük Fatih Terim'e laf atıyorsun.İlla sopaylamı kovalayalım?Ezildin git işte hala neyin peşindesin?Öldün daha vurmuyoruz bak git işte.

Seninle muhatap olmak istemiyorum çünkü. Lan başka kime seslencem iyi misin bu forumun Adminine seslencem töbe ya

Niye sesleniyorsun ? Mesajin icerigine gore cevap ver. Burda ne Galatasaray kulubune, ne taraftarina kufur veya hakaret eden var. Kucuk cocuk gibi sanki favori cizgi film kahramina hakaret edilmis gibi, adam olamayip lan'li, lun'lu hakaret'e baslayan, kendini taraftar sanan kisiler ettiniz konunun icine.

Beyler sakin olun bir insanı düşüncesi yüzünden yargılayamazsınız.

Olum Türkiye'nin 3ncü büyüğünün taraftarısın senin camiandan büyük Fatih Terim'e laf atıyorsun.İlla sopaylamı kovalayalım?Ezildin git işte hala neyin peşindesin?Öldün daha vurmuyoruz bak git işte.

Daha'da ucuz. Bedava'ya yakin. Baba'misin da oglum diyorsun, terbiyesiz.

Fatih Terim sert, dik basli bir hoca. Oyuncuya laf gecirebilen, motive edebilen bir hoca. Agir basliligi icin herkez saygi duyar, ama taktik anlayisi 0 bir hoca, maci asla okuyamayan bir hoca. Euro 2008'de taktisizi oyunumuz bunu bariz gosterdi. Terim'in basarisi degil, oyuncularin vatan sevgisi sayesinde, sonuna kadar mucadele etmesinin basarisi.

2002-2008 arası dönemde ne oldu da bütün oyuncularımız vatan sevgilerini kaybettiler acaba söyler misin o zaman? Taktik okuyamıyor diyosun, benden yaş olarak büyük olduğunu birkaç mesaj önceden belirtmene rağmen görüyorum ki o KOSKOCA yaşına rağmen bir Milan, bir Fiorentina maçı izlememişsin. En iyisi badminton falan yorumla sen, bak hem badminton neydi onu bile hatırlamıyorum, böylece senden 7 yaş küçük birinden daha fazla laf yemek zorunda da kalmazsın. Problem?

@Mehmet Oğuz

Sen kimsin de sana burda Fatih Terimi savunup,yaptıklarını anlatıcaz?

Her ipini koparan gelip burda biR Galatasaraylıya laf atıyor demiştim.senin gibileri tartışaya değer görmediğimiz için içerikler böyle.

Ucuz,ucuz diye provokasyona devam etme.bizim ağzımızı bozdurma burda.

Üst Alt