Ersan İlyasova Anadolu Efes'te - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ersan İlyasova Anadolu Efes'te

Cevap: Ersan İlyasova Anadolu Efes'te

ulan ersan ilyasova gelsimn diyordum. o türkiyeye gelmez dediniz geldi işte. bizim sponsor bellimi bu arada o bile belli degil. şu adamı biz alacaktık. efes ligi domine eder. euroligdede en şanslı takım. cok iyi türkleri var birkere.

O belli değil daha. Ersan lokavt bitiminden sonra da Efes'te kalmak istiyormuş.

Ersan lokavt bittikten sonra da kalmak istiyor.

lokavtla ilgisi yok diyorlar ersan ilyasovanın. hem bence lokavt 3 ay sonrada bitmez öyle gözüküyor. bence bu sene büyük olasılık nba oynanmayacak. gelişmeler onu gösteriyor.

Orasini bilemeyecegim vallah, NTV Spor öyle yazmis. Eger Lokavt bitene kadar duracaksa bos bir transferdir ama ondan sonra da kalacaksa yilin transferidir bu.

reyız bıze gelecektı ya :( bu sene maalesef kadromuz fener ve efesten geride..bjk de kobe soylentılerı var..sansımız yaver gıderse yarı fınal oynarız..snrasını kımse bılemez...

boşa bekleme biz anca gordon songaila gibi adamları alırız

Gordon kötü adam mı.Bu sene Olimpiakos'un guardı değilmidi.Bence Euroleague için iyi bir kadro kuruldu ve transferler devam edecektir.Bayan basketbolda rüya takım kuruldu.Milletin yaptığı transferlere göre hemen karalamayın kulübümüzü.Bayan basketbolda oluşan kadroyu biliyormusun yada futbolda konuşulan isimleri yada alınanları.Biraz sabredin bu sene Galatasaray yarıştığı her kulvarda başarılı olacak bundan gram şüphe duymuyorum.

arkadaş efes ve fenerın kadrosu 3-5 gömlek üstün bizden biz gidip gordon gibi tanınmayan adamları alıoz hep
iş ypamaz adam mı

gordonu sen tanımıyorsun diye i?? kaan kuralın yazdıklarını oku gordonla alaklı istersen yada resmi siteden geçmişini . biz aldık lakovici songaliayı . avrupa basketini bilen ve bireysel yetenegi olan basketçiler . transfer illa gündem yaratmak degildir. terim neyse baskettede oktay mahmudi odur gözümde. adamın geri dönme olasılıgı var birde .. kontratı 1 ve sene bucksla .. çagırdılar mı gitmek zorunda .. yada feshetmek zorunda .. ben anlmıyorum nedir yani t-mac gelince çok mu mutlu olcaksınız ?

reyız bıze gelecektı ya :( bu sene maalesef kadromuz fener ve efesten geride..bjk de kobe soylentılerı var..sansımız yaver gıderse yarı fınal oynarız..snrasını kımse bılemez...

Fenerbahçe daha Erkek Basketbola dokunmadı.Şike olayından sonra bayan basketbol şubesindeki bütün paralar çekildi.Giden gitsin dendi.Eğer düşerse çoğu oyuncu gider Fenerbahçe'den maddi olanaklardan ötürü.Beşiktaş Deron'u aldı evet.Ama tek başına bir iş yapamaz.Kadrolara bakınca bizim katbekat üstün.Ama Kobe gelirse ki gelmesini çok isterim şampiyonluğun en büyük favorisi olurlar.Tabi eğer sezonu tamamlarlarsa.Ama görünürde bence tek rakibimiz EFES.Evet gerçekten çok iyi kadroları var ve bizden şuan üstünler.

Üst Alt