Ersan İlyasova, FETÖ'cü Enes Kanter'i Yere Serdi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ersan İlyasova, FETÖ'cü Enes Kanter'i Yere Serdi

Philadephia'da forma giyen milli basketbolcumuz Ersan İlyasova, NBA'de takımının New York Knicks'i 118-101 mağlup ettiği maçta FETÖ şüphelisi Enes Kanter'i hastanelik etti.

Maçta 28 dakika forma giyen İlyasova, smaça giden Enes Kanter'e arkadan gelip uyguladığı blok sonrası New York'un sayı kazanmasına engel olurken, müdahale sonrası dengesini kaybederek yere düşen Kanter sakatlık geçirdi. Kanter'e ilk müdahale sahada yapılırken tedavisi için daha sonra hastaneye gitmek zorunda kaldığı iddia edildi.

Ersan İlyasova, Enes Kanter'le hiç ilgilenmeyerek pozisyonun tekrarını izlemek için tepedeki dev ekrana baktı. Milli basketbolcu İlyasova'nın, Kanter'i yere sermesi sosyal medyada da büyük ilgi gördü. Görüntüler kısa sürede yayılırken vatandaşlardan ilginç yorumlar geldi.

Yeniçağ

Fetö'de çokta umrundaydı Ersan İlyasova'nın :D Ya adam NBA'de normal yapılan bir şeyi yapmış. Bir nevi racon gibi bir şey, bunun altından Fetö muhabbeti çıkartmak ancak Aktroller'e uygun bir hareketti. Bravo diyorum.

Fetö'de çokta umrundaydı Ersan İlyasova'nın :D Ya adam NBA'de normal yapılan bir şeyi yapmış. Bir nevi racon gibi bir şey, bunun altından Fetö muhabbeti çıkartmak ancak Aktroller'e uygun bir hareketti. Bravo diyorum.

Hocam galiba biraz yanlış anladın sen. Fetöcü olduğu için vurdu demiyor, fetöcüyü indirdi diyor. Enes de fetöcü olduğuna göre gayet normal bir haber

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yaptığı hareket normal de sonrasında yerde yatmasını umursamaması falan tepki manasında olabilir. Kimse bilemez tabi içini çok da takılacak bir mesele değil dediğiniz gibi..

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ersan'ı yıllardır severim. Böyle dar kafalı şeyler düşünecek oyuncu değil. Saçma sapan anlamlar yüklemeyin lütfen.

Enes efendi de beyinsizliğine yansın. Şu anda eski tip uzunlardan en iyi 6-7 isimden biridir rahat ama gurur duyulmak yerine hainliği seçti kendisi.

Abartılacak bir şey değil. Nba'de indirdiği rakibiyle ilgilenen oyuncu ben pek görmedim. Dönüp pozisyon tekrarına bakarlar Ersan'ın yaptığı gibi. Sosyal medyada goygoyu döner tabi. Heykeli bile dikilebilir hatta. Sever bizim toplum böyle şeyleri. :asd:

Hidayet mehmed okura bu müdahaleyi yapsa mehmed yere düşse hidayet arkasına dönüp gider miydi? Ben sanmıyorum. ABD li ve avrupalılar da durum böyle olabilir ama Türkler genelde böyle yapmaz. Ersan net şekilde enes güleni iplememiş. Doğru olanı da yapmış tutup kaldırsa ilgilense bir daha milli takıma alınmazdı.

Üst Alt