ersan ilyasova | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ersan ilyasova

Yeni yönetim sadece futbolda değil, diğer branşlarda da başarı hedefliyor. Taurasi bombasını patlatan Cim Bom'un şimdiki hedefi Ersan İlyasova!

Bu sezon özellikle futbolda yaşanan başarısızlığın ardından, Sarı-Kırmızılılar’ın yeni yönetimi 2011-12 sezonu için ciddi bir atağa hazırlanıyor. Hedef sadece yeşil sahada değil, basketbol ve voleybol gibi diğer branşlarda da şampiyonluk elde edecek kadrolar kurmak. Bu bağlamda ilk adım, Adnan Polat yönetiminde bu branşlara bakan Hakan Üstünberk’in profesyonel bir şekilde aynı işe devam etmesi. Taurasi transferi ve Fowles’ın kalmasıyla kadın basketbolda adeta rüya takım kuruldu. Kadın voleybol takımında ise dünyanın en iyisi olarak gösterilen Rosir Calderon Diaz’la anlaşma sağlandı. Ayrıca takımın başına da Sırp antrenör Dragan Nesiç’in getirilmesi bekleniyor.

NBA’de lokavt olursa...

Medical Park’la sponsorluk anlaşması imzalayan erkek basketbol takımına da yıldız yağacak. Müthiş bir sezon geçiren kadroya, önemli takviyeler yapılması planlanıyor. İlk hedef ise Milwaukee Bucks forması giyen Ersan İlyasova. Ancak bu transferin gerçekleşmesi için, NBA’de lokavt (grev) olması şart gibi görünüyor. Eğer bu gerçekleşirse, NBA’den üst düzey başka isimler için de girişimler başlayacak.

Kaynak : Sporx

Cevap: Yok artık Galatasaray! Ersan Ilyasova!

Pota altına hayvani bi adam alsak ne güzel olur.Ribaundlarda hep zayıf kalıyoruz

166622_10150125855866136_733151135_8297849_1064281_n.jpg

Ersan Ilyasova´ya da Drogba gelmis gibi sevinirim. Müthis ötesi olur. Ama zor be :)

Euroleage'e katılamazsak bize gelmez. Fener de isteyecektir ve Fener'e gider muhtemelen ya da iyi bir Avrupa kulübüne.

Cevap: Yok artık Galatasaray!

Gelmesin ya ! Tamam gelirse Galatasaray icin mukemmel olur ama ben onu NBA'de izlemekten keyif aliyorum .Ya da yok yok gelsin cidden mukemmel olur ama Fenerbahce'ye giderse cidden cok uzulurum :) .

Ancak bu transferin gerçekleşmesi için, NBA’de lokavt (grev) olması şart gibi görünüyor.<= Bu ne oluyor?

Ersan gelmez bence, cok cok cok zor.

NBA’de lokavt (grev) olması şart gibi görünüyor.

Grev : İşçilerin topluca çalışmamak suretiyle iş yerinde faaliyeti tamamen durdurmak veya işin niteliğine göre önemli ölçüde aksatmak amacıyla aralarında anlaşarak veyahut bir kuruluşun aynı amaçla topluca çalışmamaları için verdiği karara uyarak işi bırakmalarıdır.

Lokavt : Greve çıkan işçileri işverenin topluca işten uzaklaştırması. Lokavt işçilerin işten çıkarılması değil, işveren tarafından çalıştırılmamasıdır. Lokavt süresince işçilerin iş sözleşmeleri askıda kalır.

Karar versin Sporx, grev mi ilan edilecek yoksa lokavt mı?

Grev : İşçilerin topluca çalışmamak suretiyle iş yerinde faaliyeti tamamen durdurmak veya işin niteliğine göre önemli ölçüde aksatmak amacıyla aralarında anlaşarak veyahut bir kuruluşun aynı amaçla topluca çalışmamaları için verdiği karara uyarak işi bırakmalarıdır.

Lokavt : Greve çıkan işçileri işverenin topluca işten uzaklaştırması. Lokavt işçilerin işten çıkarılması değil, işveren tarafından çalıştırılmamasıdır. Lokavt süresince işçilerin iş sözleşmeleri askıda kalır.

Karar versin Sporx, grev mi ilan edilecek yoksa lokavt mı?

yeni bişey daha öğrendim lokavtla grev aynı şey değilmiş.sağol.

Üst Alt