Erşan Kuneri | Netflix - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erşan Kuneri | Netflix

Biraz önce 1. Sezonu bitirdim.

Başlarda sarıyordu ama özellikle son 2 bölüm biraz kastı beni. Son bölümün sonlarına doğru uyuklamaya başladım. Şimdi bi sigara yaktım da kendime gelebildim.

Genel olarak eh işte kıvamında.

6.0/10 puan veririm yine de.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Puanımı 6’dan 7’ye çıkarıyorum. Zamanla geldi kafası

7.0/10

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ilk 2 bölümü izledim dün. hiç ama hiç beğenmedim. hele 2.bölüm zaman kaybı oldu. en çok beğenilen 3.bölümmüş galiba onu da bu akşam izlerim bakıcez.

gibi kıyaslamalarını son derece anlamsız buldum. bence gibi yeni bir soluk olarak damağımızda enfes bir lezzet bıraktı. erşandan şimdilik uzak ara önde.

4. bölüme kadar pek sarmadı fakat 4. bölümün başındaki bahçıvanın biberi içerikli konsept şahaneydi. en baştan beri o tür bi dizi bekliyordum

Bugün başlayıp bitirdim.Gibi boşluğunda iyi geldi.

Tüm bölümleri beğendim, özellikle koperatif kemal ve faqbadi bölümü çok daha iyiydi. Çağlar Çorumlu müthiş bir oyuncu.

Kooperatif Kemal > Doyamadım ama > Kötü Mal. Özellikle Kooperatif Kemal ve Doyamadım bölümlerini izlerken gülmekten kalp krizi geçirdim.
3705.jpg

Netflix'i iyi söğüşlüyorlar.
Komedyenler dandik işlerle netflix'in kaymağını iyi yediler
5 para etmez film ve dizilerini 100-150 milyon liraya kitliyorlar
Hocam Netflix denilen oluşum zaten bu. İci boş, janjanli, aynı hikayeleri farklı karakterlerle film çekip seri üretime almışlar. İzleyecek birşey bulamıyorum artık. Orjinal yapımların hepsini izledim. Netflix standartına göre yüksek bir yapım sayılır.

Üst Alt