ersin şen - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ersin şen

795.jpg

Verin gazı arkadaşa.
Ersin adam olduğunu bir kere ispatladı mamaya gerek yok.
Yeme koçum sen benim gözümde zaten adamsın !

P9 Gscimbom Mobile

Şöyle kısaca baktım da cidden iyi marka mamalar yenebilirmiş. :D Tabi sürekli olmamak kaydıyla, 3 ay boyunca sadece köpek maması yiyen insanlar falan varmış deneme amaçlı... Hatta süpermarkette satılan bazı ürünlerden çok daha sağlıklı olduğunu söyleyen olmuş.

Biz hazırız Ersin.

Son düzenleme:
Forumun batmani dersek heralde fazla olmaz.

Derler ki; gunun birinde forumda, ilk konusunu yanlis yere actigi icin haslanan bir uye varmis. Forum yoneticilerininde dahil oldugu 30 kisilik grup yeni uyeye amansizca saldiriyormus.

Efsane odur ki Ersin o grubun arasina dalmis.. 3 tanesi mod , 1 ride admin olman uzere o gun 20 kisiyi pataklamis. Yeni uyeyi kucaklayip soluklanmasi icin genel sohbet konusuna goturmus.

O gun ersinin profilinde bir cizik bile yokmus.. O gun yeni uye olan sahis ise bendim.. Hala arada profilime girip satasan var mi diye bakar..

Sahipsiz sanmasinlar diye batman bicaklari gibi saga sola likelarini birakir

Ha şöyle ya. Bırakın tartışmayı yabancı sınırlamasını vs. Eğlenelim. Hadi Ersin Şen. Bekliyoruz. Soda iç sonra hazımsızlık olmasın.

Not: Ersin Şen sözünün eridir. Video çekip koymasına gerek yok. Yedim! diye yazsa inanır okey deriz.

bu arada bugün öğrendim ki ersin şen ersin shen miş , ulan ne küfür ederdi önceden uyuz oluyordum avatarında cengiz han vardı sanırım

Üst Alt