Ersun Yanal: "Kimsenin şüphesi olmasın, Fenerbahçe küme düşmeyecek" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ersun Yanal: "Kimsenin şüphesi olmasın, Fenerbahçe küme düşmeyecek"

Su Erzurum bizim mac haric 2 3 maclik seri yapsa cok rahat duserler. Su macta bile Ayew'in kafasi disinda pozisyonlari yok. Malatya ve Bursa maclarindan sansla 3 puan fazladan aldilar. Bana gore Alanya ve Rizeyi filan gecme sanslari yok. Ankarayi bilmiyorum ama sanslarina Bursa ve Antalya kotu durumda. Kasimpasa yine dibe gidiyor. Ayrica sanki dusme siniri en az 37 38 olacak gibi. Bence hersey Rize maciyla belli olacak.

img_20190121_225441-jpg.38584

Adamlar kotu skor nedeniyle Cocuyu hemen yolladilar, ama bu Ersun Cocuden beter cikti. Birgun herkes Fenerli olacaktan nerelere geldik be... Yuzumde pis bir gulumseme :D

aziz gitti kel göründü, VAR'ın da etkisi var kim ne derse desin, hakem ve şike olmayınca böyle oldu işte bu kadar basit

Güzel bir hedef koymuşsun Ersun.

Foruma ilk üye olduğumda OSM diye bir oyun oynuyordu herkes. Bir sezon da ben oynamıştım. Hedefim kümede kalmaktı. Stresli bir oyun sezonu geçirmiştim. Seni anlıyorum Ersun!

Düşündümde bunlar eğer düserlerse geçmiş şampiyonluklarindan dolayi aldiklari paralar havuza kalacak.
Eğer düşmeyi hakedip ligi 21 takim yapalim derlerse kulupler hem bu paradan dogan paylarindan olup hemde ligde lige ayakbasti parasindaki olan payi 18 yerine 21e bolunup durduk yere zarar edilmis olacak.
Umarim fenerbahcelerini kurtarmak icin diger 17 kulubun hakkini gasp etmezler

Üst Alt