Ersun Yanal rekabeti! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ersun Yanal rekabeti!

Bernd Schuster’in istifasının ardından adı Beşiktaş ile anılan Ersun Yanal’a Galatasaray’ın da talip olduğu ortaya çıktı.

Kötü bir sezon geçiren iki köklü kulüpten Beşiktaş’ın gündemindeki öncelikli ismin Futbol Federasyonu Futbol Genel Koordinatörü Ersun Yanal olduğu öğrenilirken, Hagi ile yolları ayırmaya hazırlanan Galatasaray’ın da deneyimli teknik adama teklif götürdüğü ileri sürüldü.

Futbol Federasyonu bünyesinde görev yapan Yanal’ı takımın başında görmek isteyen siyah-beyazlı kulübün kendisiyle doğrudan temasa geçtiği ve görüşme talebini ilettiği kaydedildi. Tüm dikkatlerin yarınki Fenerbahçe derbisine çevrildiği Galatasaray’da ise maçın sonucu ne olursa olsun Hagi ile yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılırken, Başkan Adnan Polat’ın Yanal’ı arayarak nabız yokladığı kaydedildi.

Üst düzey bir takım çalıştırmaya sıcak baktığı bilinen Yanal’ın ligin bitmesine dokuz hafta kala görev almak istemediği, ancak iki kulüpten biri ile anlaşma sağlaması durumunda yeni sezonla ilgili planlama ve transfer çalışmalarında yetki kendisine verilmek üzere Mayıs ayı sonuna kadar süre isteyeceği vurgulandı.

Bu arada Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener’in ayrılmak istediği takdirde Ersun Yanal’a gerekli kolaylığı sağlamayı düşündüğü, tarafla arasındaki tazminat hükümlerinin ise sorun oluşturmayacağı belirtildi.

Milliyet

Cevap: Ersun Yanal rekabeti!

Çok isterim gelmesini ama , sabredilecek 5 sene sözleşme imzalansın , ilk sene başarısızlık gelebilir ama gelecek 7 8 yılın kadrosu oluşturulur ... Bugünün Trabzon'u ersun yanal'ın eseridir bi yerde .

Çok isterim gelmesini ama , sabredilecek 5 sene sözleşme imzalansın , ilk sene başarısızlık gelebilir ama gelecek 7 8 yılın kadrosu oluşturulur ... Bugünün Trabzon'u ersun yanal'ın eseridir bi yerde .

aynen katiliyorum.

egemen,cale,serkan balci,colman,selcuk,onur,alanzinho gibi futbolculari getirdi trabzon a ve simdi bu oyuncular trabzon un en önemli kozlari durumunda.

Bu adam fanatik Fenerbahçe'lidir. Milli takımıda Fener sempatisi yüzünden batırmıştı.

Bu adam geldiği an benim gibi bir çok kişide stadda onu yuhalar, ıslıklar.

Böyle şerefsiz, Milli takımını tuttuğu takım uğruna satan adamların işi yok bizde.

Bu adam fanatik Fenerbahçe'lidir. Milli takımıda Fener sempatisi yüzünden batırmıştı.

Böyle şerefsiz, Milli takımını tuttuğu takım uğruna satan adamların işi yok bizde.

takimdaki futbolcularin yarisindan fazlasi fenerbahceli,onlar oynuyorsa ersun yanal da TD lik yapabilir bana göre.

Reis öyle diyorsun da kendisinin fenerli olduğunu açıkladığı bir kaynak falan var mı ? Ben hocalığını beğenirim bu adamın, meraktan soruyorum.

fener taraftarı gibi konuştun onlarda fatih terim için böyle söylüyordu ... ki fatih terimde bir çok adamı oynatmadı en formda zamanda fatihi gökdenizi kadroya almadı ibrahim toramanı almadı daha tonlarca adam var böyle ... ersun yanalda hakan şükürü almadı diye mi fener fanatiği oldu allah allah ...

Yerlilere verilecek sabır önemli..Terim hariç gelen yerli antrenörler aksi taktirde yararlı olamaz..Yerli Terim olmalı,diğer adayım Avcı

Hakan Şükür muhabbeti de çok abartıldı.Bir sene sonra euro 200 kadrosunda fatih terim de almamıştı hakan'ı.Adamın tercihi idi.Sorgulandı. Ersun Yanal'ın antreman metodları kimsede yok.Magath gibi futbolcuların cılkını çıkartıyor ve dehşet kondüsyon yüklüyor.

Reis öyle diyorsun da kendisinin fenerli olduğunu açıkladığı bir kaynak falan var mı ? Ben hocalığını beğenirim bu adamın, meraktan soruyorum.

Söylemedi tabiiki ama bilmeyen yok. Gençliğini falan bilen yazarlar-eleştirmenler zamanında söylemişlerdi zaten. Bize geldiği an desteği falan çekerim aga.

Yerli olarak, Abdullah Avcı ve Fatih Terim dışında kimse gelmesin.

İlla bunların dışında gelecekse, Aykut Kocaman gelsin, Hakan Kutlu gelsin, Ümit Özat gelsin, Ersun Yanal gelmesin.

Aga net bir açıklaması yok bence.Galatasaray'a karşı bir falsosunu görmedim ben.Bilmiyorum. Bence iyi hoca.

Eski takımlarında zaten iyi hocalık yaptı. Ama nerde Fener'e kıyak var, onları da esirgemedi, Fener maçlarında(bir çoğunda). Milli takımda da iyice ortaya çıkmıştı.

Sakatlık konusuna getireceği çözümler bakımdan cuk oturur, ancak artık kaos futbolu görmek istemiyorum.

Ersun Yanal bence iyi seçim olurdu.Antreman metodu var.Futbolculara elektronik bantlar veriyor.Karınlarına takıyorlar.Anterman temposuna göre bu bantlar 5 üzerinden derecelendirme yapıyor. 4 derece altında tempoda antreman yapanlar geçemiyor bu testi. Ersun Yanal'ın takımında sakatlık olmaz.

Üst Alt