kazım ersun yanal - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

kazım ersun yanal

Dn9ARmBXUAAiK3Z

Gelsin de başkan yok hoca yok diye ağlayan Fenerliler'in başkan zırıltısıları bittiği gibi hoca zırıltıları da bitsin.Öyle de şampiyonluk verip anlasınlar ne vahim halde olduklarını.

Fb taraftarini anlamiyorum . Bu adamin yasantisi duzeldi ise ben de fb li olsam isterim denemek

Ama antuyu okuyorum , isterse alkolik olsun ister genelev isletsin bana ne , ben sahada basarima bakarim der haldeler

Ben ise hakkini teslim ederken , hala cikardigi olaylar veya reaksiyonlari sebebiyle terime sogugum .

Artik yani bir sure sonra "terorist de olsa farketmez , vatan haini de olabilir yeter ki gelsin sampiyon yapsin" noktasina gelinecek

Fb de para yok borç çok bu kadroyla korkudan gelmez trabzondaki gibi nerde çer çöp doldurur gene

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aslinda onun ve avcinin oyun sisteminde dusunmemesi sebebiyle biraz uzerlerine gidildi

Acikcasi avci icin diyemem ama ersun zamani milli takimi basarisizdi sonuclar olarak ama cok kotu oynamiyordu

Malesef bu teknik adamlarin hep bir cikinti yanlari oluyor

Üst Alt