ertem şener - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ertem şener

Olm sen ne garip insansin, neler oldu sesin cikmadi, simdi mi konusuyorsun.
Bir de bu "VAR karisamaz" sacmaligi var, olm penalti soz konusu ise VAR karisir. Hakem der ki, ben gordum gerek yok, o zaman VAR tamam der. Ayni yan hakemin bayragina orta hakemin uymama luksu oldugu gibi. Orta hakem gormustur nasilsa diye yan hakem bayrak kaldirmamazlik yapabilir mi?
20-25 sayfa VAR protokolu var onu okumaktan acizler, ve her nedense bu karisamama yorumu hep fenerin aleyhine sonucalanacak sekilde yapiliyor. Citroen!

1713903977656.png

Bir de bu "VAR karisamaz" sacmaligi var, olm penalti soz konusu ise VAR karisir. Hakem der ki, ben gordum gerek yok, o zaman VAR tamam der. Ayni yan hakemin bayragina orta hakemin uymama luksu oldugu gibi. Orta hakem gormustur nasilsa diye yan hakem bayrak kaldirmamazlik yapabilir mi?
20-25 sayfa VAR protokolu var onu okumaktan acizler, ve her nedense bu karisamama yorumu hep fenerin aleyhine sonucalanacak sekilde yapiliyor. Citroen!

Ekli dosyayı görüntüle 241166
Senin olmayan beyninde hata var gibi. Hiç basmiyor

Ekli dosyayı görüntüle 241166

Bunun Fenerbahçe'ye yalakalık yapmasının tek sebebi, spikerliğe devam ederek exxenden ek gelir elde etmek. Biraz da bağırıyor, yırtınıyor ya, yani Acun biraz daha fazla para veriyordur. O yüzden yalakalığı normal, zaten gırtlakları alınmış insanlar bunlar, bunlar da gırtlak yok, direkt mideye kadar alıyorlar.

Bos konusuyor

Daha dogrusu koc sponsorlugu adi altinda konusuyor

Fener kasimpasa macinda verilen penalti da nerdeymis kendisi veya fener pendik macinda

Lucescu’nun bir sözü vardir,köpekler istedi diye atlar ölmez

Üst Alt