Ertuğrul Erdoğan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cırcır gibi konuşmak yerine yaptığı işe teknik anlamda da büyük katkılar getirip kendisinden 10 kat bütçeli takıma karşı 20 sayı fark atabilen, şu an Galatasaray'ın sahip olabileceği en iyi yerli koç. Büyük de Galatasaraylıdır. Geçen yıl ilk mağlubiyetinde topun ağzına gelebileceği bir yangın yerine gelip 1.5 senede Fener'i 20'ye yatırıp kimseyi şaşırtmayacak takım çıkarması bile işini ne kadar layığıyla yerine getirdiğinin kanıtıdır. Amatör şubelerdeki en büyük şansımız ve becerimiz her branşta teknik olarak yeterli, gelişime açık, eleştiriyi kaldırabilen ve Galatasaray aşkını kalbinde yaşayabilen insanlarla çalışmamızdan gelmektedir. Sağolasın koç, çok uzun yıllar bizle olursun inşallah.

EH5EbWSX0A0T3Uu

Koçla anlaşıldığında bu ne ulan demiştim ama beklenenin çok üzerinde performans gösterdi. Kendisinden özür diliyorum. Bu bütçelerle gayet iyi iş yaptı geçen sene. Sadece Eurocup’ta gruptan çıkamamasını eleştirebilirim ama çıksak bile devamı olmazdı zaten.

Bu sene de iyi başladı. Eldeki imkanlar doğrultusunda iyi basketbol oynatıyor bence. Malaga deplasmanında bile hakemler biraz ortada düdük çalsa kazanabilirdik. Bu sene gruptan çıkacağız gibi. Belki 1 tur daha ilerleyebiliriz. Ligde de bir yarı final gelir büyük ihtimal.

Bu bütçelerle de şampiyonluk bekleyemeyiz.
Paralar zamanında ödesin yeter.

Tekrarlayıp, bravo koç diye ekleyelim.

Az paraya dusuk bir butce ile calisiyor ve 2 sezondur fb'yi iceede tokatladi. Cogu kisinin aksine memnunum. 5 milyonluk takimla anca bu kadar olur.

Az paraya dusuk bir butce ile calisiyor ve 2 sezondur fb'yi iceede tokatladi. Cogu kisinin aksine memnunum. 5 milyonluk takimla anca bu kadar olur.

Taraftar baskısıyla Göksenin gereksizine 400 bin dolarlık kontrat verilmeyip Tai'nin yanına adam akıllı bir 1 numara getirebilse çok daha oturaklı bir takım olurduk. Auguste'un bu seviyede nasıl para kazanabildiğini zaten hiç idrak edemiyorum. Ayrıca 1.5 yıl uğraşıp kalite farketmeksizin her deplasmanda ortada maç oynayan, belli bir oyun kimliği ortaya koyamayan takım çıkardı. Az potansiyelli oyuncuların gönlünü eğlemek dışında takıma taktiksel anlamda nasıl bir dokunuşu olduğunu çözemiyorum. Seviyesi şu an hakikaten ancak altyapı hocası seviyesindedir. 2 sezon Fener'i 15000 kişinin önünde yeniyor diye bu koltuğa layıksa 10 kat bütçe farkıyla Fener'e 2 yıldır Ataşehir cehenneminde ızdırap yaşatıp Play-off'ta deplasman maçı alan Efe Güven'e kulübün anahtarını vermemiz gerek o zaman.

Taraftar baskısıyla Göksenin gereksizine 400 bin dolarlık kontrat verilmeyip Tai'nin yanına adam akıllı bir 1 numara getirebilse çok daha oturaklı bir takım olurduk. Auguste'un bu seviyede nasıl para kazanabildiğini zaten hiç idrak edemiyorum. Ayrıca 1.5 yıl uğraşıp kalite farketmeksizin her deplasmanda ortada maç oynayan, belli bir oyun kimliği ortaya koyamayan takım çıkardı. Az potansiyelli oyuncuların gönlünü eğlemek dışında takıma taktiksel anlamda nasıl bir dokunuşu olduğunu çözemiyorum. Seviyesi şu an hakikaten ancak altyapı hocası seviyesindedir. 2 sezon Fener'i 15000 kişinin önünde yeniyor diye bu koltuğa layıksa 10 kat bütçe farkıyla Fener'e 2 yıldır Ataşehir cehenneminde ızdırap yaşatıp Play-off'ta deplasman maçı alan Efe Güven'e kulübün anahtarını vermemiz gerek o zaman.

Bu kulubun tum subeleri 5 senedir falan deplasmanda zorlu mac alamiyor zaten. Eurocup'i aldigimiz donemde bile eleme turlarinda deplasman maci alamamistik. Futbolda zaten deplasmanda durumunuz ortada. Bu durumu sadece Ertugrul'a yikamam.

Efe Guven'e gelirsek evet bence o da elindekine gore iyi is cikariyor.

Efe güven oyunu okuyabiliyor en azından. O daha yoklukta bana gore. Genç oyuncular hic katkı vermiyor nerdeyse hücum acısından.

Üst Alt