Ertuğrul Erdoğan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dohmx0FXUAACobB

Doğum Tarihi: 18 Ekim 1968

Kariyeri:
Fenerbahçe
Türk Telekom

İstanbul BBSK

Neden camiayi seven, Galatasarayli, hirsli, subeyi ayaga kaldirabilecek bir koc almiyoruz?

Futbolda Fatih Terim'den uzak durmak neyse burada Ergin Ataman'dan uzak durmak odur.

Gerci basketbolu hic takip etmedigim icin cahilce bir yorum yapmis olabilirim ama bu cahilligimin arkasindayim.

Yine de h.o diyelim

Bir antrenör düşünün; GALATASARAY'in, basketbol branşınin başına getirileli 1.5 ay olmuş ama hakkında toplam 1 sayfa yorum yapılmamış.
Sanırım bu her şeyi özetliyor.

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

Bizim maçı izleyim dedim takım rezalet. Hocayı görünce sürpriz değil tabiki.

bjkın çöplüğünü hoca diye getirip bide üstüne her posisyonu rakip takıma kaptıran goksenin diye beyinsizi kaptan yaparsan olacağı bu tabiki.

Koçla anlaşıldığında bu ne ulan demiştim ama beklenenin çok üzerinde performans gösterdi. Kendisinden özür diliyorum. Bu bütçelerle gayet iyi iş yaptı geçen sene. Sadece Eurocup’ta gruptan çıkamamasını eleştirebilirim ama çıksak bile devamı olmazdı zaten.

Bu sene de iyi başladı. Eldeki imkanlar doğrultusunda iyi basketbol oynatıyor bence. Malaga deplasmanında bile hakemler biraz ortada düdük çalsa kazanabilirdik. Bu sene gruptan çıkacağız gibi. Belki 1 tur daha ilerleyebiliriz. Ligde de bir yarı final gelir büyük ihtimal.

Bu bütçelerle de şampiyonluk bekleyemeyiz.
Paralar zamanında ödesin yeter.

Üst Alt