#Ertuğrul Ersoy | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#Ertuğrul Ersoy

11923.jpg

İsim : Ertuğrul Ersoy
Mevki: Stoper
D.T: 13/02/1997

Üzerine koya koya giderek 21 yaşında Bursa kaptanı apoletini taktı. Serdar Aziz'den sonra Bursa'nın yeni ürünü. Onun seviyesinde hatta daha iyi olabilecek bir isim. Yabancı sınırı gelecekken almamız lazım.

Devre arası yoklanabilir.

Ozan'ın gelişimine bakılmalı tabi 3 Türk stoper bulundurmak çok mantıklı değil kadroda.

Ertuğrul neye göre Serdar'dan daha iyi olacak onu da anlamadım

Serdar modern stoper olarak daha efektif bir oyuncu Ertuğrul hamlesi olmayan bir adam daha çok.

Her genci yıldız yapmayın kafanızda bu zihniyet Çalık'ı da övüyordu muhtemelen

Devre arası yoklanabilir.

Ozan'ın gelişimine bakılmalı tabi 3 Türk stoper bulundurmak çok mantıklı değil kadroda.
ozandan sonra ışık kaan arslan var abi formaya aday,ozan gibi çok potansiyelli.yerli birini almak gereksiz bence stopere.bunu ışık kaandan beklentiler oldugu için söylüyorum.lokomotiv macında u 19da oynayan ercan şirin de fena değildir bu arada.sakatlıktan yeni cıktı sadece.zamana ihtiyacı var.

ozandan sonra ışık kaan arslan var abi formaya aday,ozan gibi çok potansiyelli.yerli birini almak gereksiz bence stopere.bunu ışık kaandan beklentiler oldugu için söylüyorum.lokomotiv macında u 19da oynayan ercan şirin de fena değildir bu arada.sakatlıktan yeni cıktı sadece.zamana ihtiyacı var.

Ercan baya kötü gözüktü gözüme. Hatta maçın en kötüsüydü diyebilirim.

Diğer çocuğu duymadım hiç.

Ahmet Çalık giderse yerine olabilir Ertuğrul hem genç hem de gelişti baya.

Ercan baya kötü gözüktü gözüme. Hatta maçın en kötüsüydü diyebilirim.

Diğer çocuğu duymadım hiç.

Ahmet Çalık giderse yerine olabilir Ertuğrul hem genç hem de gelişti baya.
ercan sonradan girdi ya oyuna zaten.ışık kaan oynamadı.ışık kaanı forumdakiler de bilmez.gökayla ogün çalışkan oynadı ki ben ogünü begenirim.ogün sakatlanınca girdi ercan.dediğim gibi zamana ihtiyacı var.o yüzden gerek yok şu an için ertugrula.ışık 2001 dogumlu

Takimimizda en az iki iyi yerli yedek stoper olmali. Ozan bunlardan biri, digeri katiyyen Ahmet Calik olmamali.

Bu cocuk aslinda iyi bir aday ama Bursa cok para ister kendisi de Bursa'dan sonra yurt disini hedefleyebilir.

Yildiz yabanci stoper + Serdar Aziz + Ozan Kabak + Genc yabanci stoper seklinde kurabiliriz dortlu rotasyonu.

Besinci de altyapinin en iyi stoperi falan olur.

Kötü stoper degil gelisime acik fakat alt yapimizdan cikan Ozan Kabak'i stoper de düsünmek daha dogru olur

İlk çıktığınsa 2015 Türkiye Kupası finalinde Selçuk'un pasında Burak'ı kaçırmıştı. Bir kere iyi oynadığını görmedim bu zurnanın.

Üst Alt