Erzurum'da sigara içen kadına saldırı - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erzurum'da sigara içen kadına saldırı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Erzurum'da sigara içen kadına saldırı

Yobazların geçen yılda Yozgat otogarında bir savcıyı sigara içiyor diye tartakladığını biliyoruz.

Konudaki bayanın ya da geçen seneki savcının bulundukları ortam itibarı ile hoşgörülü olmaları ve ulu orta sigara içmemeleri gerekirdi.

Neticede alevi diyerek insanların yakıldığı bir ülkede yaşıyoruz.

Hoşgörülü olmaya her ne kadar onlar dikkat etmesede (müslümanlığı kalbi ile yaşayan kardeşlerimi tenzih ediyorum. Kasıt varlıkları bilinen yobazlardır) kendilerinin dikkat etmeleri gerekirdi.

bence kadın saygısızlık yapmış sayılmaz

olay tamamen saldıranların yobazlığıyla alakalı

oruç tutuyosan bir takım zorluklar olacak

yemek yiyen insan da göreceksin sigara içende buz gibi kola içen de

ve buna katlanırsan daha büyük sevap işlemiş olursun

Bu ne yahu yarisma mi ?

Oruc sevabinin Allah katinda derecelndirilmis bir degeri yoktur onun sevabi mahserde Allah ile kul arasinda kalacaktir.

Yani oruc ibadetini su veya bu kosularda yapmak yada yapmamak gibi bir durumu yoktur. cok genis bir konu hakkinda hataya dusmeyelim.

Yüce Alllah bile kullarını karşılıksız affederken üstüne mükafat verirken

bizim birbirimizi yiyemize gülüyordur tahminim

İslam Dini=HOŞGÖRÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ

laik bir ülkede yaşıyoruz nasıl bulgaristanda müslümanlara saldıranları kınıyorsak bu olayıda kınamalıyız

Tartışma olmadığı için ortada bir katılım göstermiyorum artık. Önce karşındakinin fikrini anlayabilmesi için, anlatabilmeyi öğrenmelisin. Yoksa cırcır böceğinden farkın kalmaz.

Modr arkadaşlar daha ne bekliyor arkadaş anlamıyorum.Bu forumda tartışılan konuya bak yahu.

Birsey yazacagim ama siyasete kacacak!

Insanlar bosuna "egitim, egitim, egitim" demiyor. Egitimin nekadar önemli oldugunu bu durumlarda farkediyoruz. Din'den birhaber olan insanlarin böyle taskinlik yapmasi bence cok manidar!

Isteyen tutar, istemeyen tutmaz! "Oruc tutmaktan" ziyade, insanin kalbinin ve yüreginin temizligi önemli bence.

Bu ne yahu yarisma mi ?

Oruc sevabinin Allah katinda derecelndirilmis bir degeri yoktur onun sevabi mahserde Allah ile kul arasinda kalacaktir.

Yani oruc ibadetini su veya bu kosularda yapmak yada yapmamak gibi bir durumu yoktur. cok genis bir konu hakkinda hataya dusmeyelim.

Hakikaten yahu.Cübbeli'nin dediği gibi ekstra bonus sevap mı kazanır bunu yapan?Yok öyle bir dünya.

Yobazların geçen yılda Yozgat otogarında bir savcıyı sigara içiyor diye tartakladığını biliyoruz.

Konudaki bayanın ya da geçen seneki savcının bulundukları ortam itibarı ile hoşgörülü olmaları ve ulu orta sigara içmemeleri gerekirdi.

Neticede alevi diyerek insanların yakıldığı bir ülkede yaşıyoruz.

Hoşgörülü olmaya her ne kadar onlar dikkat etmesede (müslümanlığı kalbi ile yaşayan kardeşlerimi tenzih ediyorum. Kasıt varlıkları bilinen yobazlardır) kendilerinin dikkat etmeleri gerekirdi.

Yahu hocam dün otobüsteo kula gidiyorum, genç bir çocuk 16 yaşlarında su içiyor diye şöför tarafından azarlandı.Düşün ne haldeyiz artık.

Siz tartışmayı öğrenemiyorsunuz bu konularda, boşa izin veriyoruz, bundan sonra yönetici arkadaşlara söyleyeceğim bu tip her türlü konuyu direk çöpe yollasınlar.

Futboldan devam en iyisi, KİLİT!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt