Erzurum'da sigara içen kadına saldırı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erzurum'da sigara içen kadına saldırı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Erzurum'da sokakta sigara içtiği için bazı kişilerin müdahale etmesi üzerine yakındaki öğrenci yurduna sığınan kadın, polisten yardım istedi. Olay yerine gelen polislerle, sokakta toplanan öfkeli grup arasında kısa süreli arbede çıktı.

Olay, merkez Yakutiye İlçesi'nde Esat Paşa Yokuşu Sokağı'nda dün iftar öncesi meydana geldi. Bir yabancı şirkette çalışan Z.B., erkek arkadaşı İ.M. ile sokakta yürürken etrafta kimsenin olmadığı sırada sigara yaktı. Sigarasından birkaç nefes alan Z.B.'ye karşıdan gelen M.Y. ve B.G., "Sigarayı söndür terbiyesiz" diyerek müdahale etti.

Z.B. de, "Oruç tutamayacak durumda olabilirim ya da oruç tutmamayı tercih etmiş olabilirim. Bu sizi neden ilgilendiriyor?" karşılığını verince M.Y. ve B.G. iddiaya göre genç kadının üzerine yürüdü. Müdahale eden bu kişiler tarafından tartaklanan Z.B. ve erkek arkadaşı İ.M. kalabalığın toplandığını görünce hemen yakındaki erkek öğrenci yurduna sığındı ve polisten yardım istedi.

Gelen polis ekibine olayı anlatan Z.B. ve arkadaşı İ.M., kendilerine müdahale eden M.Y. ve B.G.'den şikayetçi oldu. Bu kişileri emniyete götürmek isteyen polislerle çevrede toplanan öfkeli kalabalık arasında arbede çıktı. Bir polis ile 2 kişinin hafif yaralandığı arbedenin ardından polisler şikayetçi Z.B. ve İ.M. ile sigara yüzünden onlara müdahale eden M.Y. ve B.G.'yi Emniyet Müdürlüğü'ne götürdü.

Birbirlerinden şikayetçi olan 4 kişi, işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi ve burada ifadelerinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.

Kendilerini Allah yerine koyan Cennetlik beyinsizler hortladı gene Allah'tan yaşadığım yerde böyle şeyler yok millet içkisini alır sigarasını alır oruç tutar kimse kimseye karışmaz.Durum iyiye gitmiyor

Cevap: Erzurum'da sigara içen kadına saldırı

Yobazlık ne zaman bitecek..

Günahı ona kardeşim niye laf ediyorsun oruçlu insan millete saldırır mı?

Nasıl bir mantıktır bu..

İki tarafında birbirine saygı göstermesi lazım sokak ortasında elinde dondurma yalayarak gezenleri görünce insan ister istemez tepki veriyor. İSter tut ister tutma ama tutmaman tutan adama saygıszlık yapmanı gerektirmiyor.

bu iş hükümet parti olayına girer sabırlı olmasam ben bile girerdim parti olayına hemen :D bence kilit

Oruc tutuyorsan kendine tutuyorsun kardeşim,sokakdaki insanlaradamı ambargo konuldu..Ben oruc tutuyorum bu tutmuyorum,vay efendim nasıl tutmazsın,sokakta sigara içersin,saldırın..

Bu ne Muslümanlıkla,ne insanlıkla nede başka birşey ile kıyaslanabilir..Afedersiniz ama hayvanlıkdan başka birşey değildir..

Peki kadının sucu yokmu?Evet Kadının sucu yok ama insanlara saygısı varmı diye sorulacak olursa orasıda şüpeli..

Ellerini oğuşturanlara pirim vermeyelim, kutuplaşan değil hoşgörü toplumu olalım.

Birkaç kendini bilmezin yaptıklarınıda genellemeyelim.

iki tarafta salaklik etmis

birincisi sigara icerek,karsisindaki orusc tutan (belki de sigara tiryakisi) insana

ikincisi oruc tutmayana karsi saldiri

yanlis yanlisi dogurmus

fazla büyütmeye gerek yok

Kadın kimsenin olmadığı yerde yakmış sigarasını uzaktan bir iki tane yobaz hortlamış saldırmış kadına Herkesin önünde yemek yemek tam terbiyesizlik ama en iyi dini ben bilirim diyen yaratıklar yüzünden millet birbiriyle kutuplaşmaya başladı bunun sonu hiç iyi değil

bence cok sacma o zaman biz ne yapalim almanyada yasayan müslümanlar her gün is yerindede carsidada dondurma yiyende var yemek yiyende var sigara icende.

bence orda o iki kisi sesini cikarmasaydi o zaman iradesi güclü demektir

Bu saldıran şahıslar, Allah ile kul arasına girmenin ne kadar günah olduğundan haberleri yok heralde. Bu kafayla tuttukları oruç bile işe yaramaz, o bakımdan bilmeleri önemli.

Orası almanya hocam Sen müslüman bir ülkede yasıyosun ve ramazan ayındasın sıradan bir zamanda degilsin tutmayan adam kendine saygı istiyorsa önce tutan adama saygı göstericek. Bu kadar basit

4.jpg

Yurdum_insani_otobuste__39da8.jpg

156766-yurdum-insani-17.jpg

muhtemelen bunlardır

Sen niye oruc tutmuyorsun diye yargılayan cahildir Banane arkadasım ben oruc degilimki istedigimi yer icerim diyeninde bir farki yoktur

Memlekette gerizekalı dolu. Ayrıca niye millet sokakta dondurma yiyip sigara içemikcemiş anlamadım. Gerçek Müslim herşeyiyle oruç tutan adam değil midir? Olay birşeyler yememek değil nefsi kontrol değil midir? Ben iyi bir Müslüman olsam herkesin karşımda yemek yemesini isterim abi (ütopya tabi), nefsimi yenmekse amaç en güzel şekilde ibadetimi etmek siterim, kimseye de "nie yiyosun,içiyosun uyuz oluyorum" demem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt