Esat Dergi: "Fenerbahçe 'Ey 2000 ruhu gel hadi' diye zırvalamaz" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Esat Dergi: "Fenerbahçe 'Ey 2000 ruhu gel hadi' diye zırvalamaz"

Cevap: Esat Dergi: "Fenerbahçe 'Ey 2000 ruhu gel hadi' diye zırvalamaz"

Bunlar yazarsa Uğur Meleke, Mehmet Özkan, Mehmet Demirkol, Bağış Erten ve Caner Eler ne?

Nerden biliyorsun? Sen mi mali işlere bakıyorsun? Böyle birşeyi nasıl bilebilirsin?

Zamanında doğuş grubundan ithal arabaların tescil plakaları gazetelere düşmüştü, sonra utanıp yalanamayıp arabasını yenileyemeyen bile var. Kendi ağızlarından itiraflar vardı. Sen duymadın, görmedin, bilmiyorsun heralde.

Esat Dergi Fb'yi yerden yere vuran bir yazı yazsaydı düşünceleriniz fikir değişikliğine uğrarmıydı acaba ? :rolleyes:

Zamanında doğuş grubundan ithal arabaların tescil plakaları gazetelere düşmüştü, sonra utanıp yalanamayıp arabasını yenileyemeyen bile var. Kendi ağızlarından itiraflar vardı. Sen duymadın, görmedin, bilmiyorsun heralde.

Böyle birşeyi bilemeyiz ben bunu diyorum. Sadece iftira atmak olur bu...

Esat Dergi Fb'yi yerden yere vuran bir yazı yazsaydı görüşleriniz fikir değişikliğine uğrarmıydı acaba ? :rolleyes:

Mehmet Demirkol zaman zaman hiç hoşlanmayacağım yazılar yazıyor ama ben yine de Mehmet Demirkol gibi kişilerin basında olmasından yanayım. Esat Dergi'de böyle biridir benim için..

Böyle birşeyi bilemeyiz ben bunu diyorum. Sadece iftira atmak olur bu...

Bilemeyiz imi var adamlar itiraf etmiş belli olmuş, alan razı veren razı..Sende istiyorsan bu anlayışına devam et belki kaparsın aradan bi Passat. Ama trizomililere ehliyet vermiyorlar malesef şöförde tutman lazım.

Tıkla

Recep Abime zamanında sormuşlar Selçuk Youla ve Esat ı nasıl bilirsin diye o da cevap vermiş bir hareketiyle

Bilemeyiz imi var adamlar itiraf etmiş belli olmuş, alan razı veren razı..Sende istiyorsan bu anlayışına devam et belki kaparsın aradan bi Passat. Ama trizomililere ehliyet vermiyorlar malesef şöförde tutman lazım.

Bak anlatamadığım şu... Bir camiada 100 yazar varsa 100 ü de satılıksa 101. gelen yazar da satılıktır diye bir sonuç çıkmaz. Bunun takımla değil şerefle ilgisi var. Daha önce de demiştim Fenerbahçe'ye en büyük zararı veren yine Fenerbahçeli yazarlardır...

Üst Alt