Esenlerspor RESMİ Başlığı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Esenlerspor RESMİ Başlığı

Cevap: Esenlerspor RESMİ Başlığı

Yalçın Çakır has Esenler çocuğudur.Mahmutbey yolunda az içmedik abimizle.Meşhur oldu gene de unutmadı bizi.

Agalar zaten flash tv'nin tepesine bi gamera koysa en azından kasımpaşanın içerdeki maçlarını naklen izleriz

Yalcin Cakir'a laf atildigini ogrendim. Heralde arkadas Yalcin abinin forum uyelerinden Murat Durgun'un dayisi oldugundan ve bizlerle de arada sirada mail ve twitter yoluyla iletisim kurdugundan bihaber. Bunu bilmediginden boyle bir gaflette bulunmus heralde.

Yalçın Çakır bizim idolümüzdür.Herkes ayık olsun. Bugün Esenler yapılanmasında, nice kayıpların, hırsızın,hırkızın bulunmasında payı vardır.

beyler ben yanlıs anlamadım yalcın abimize allah zeval vermesin bisey dedirtmeyiz ama adam bisey demedi gibime geldi

ama yinede mevzu ustune mevzu olmaz mevzunuza karismak niyetinde degilim

hayırlı mevzular

beyler ben yanlıs anlamadım yalcın abimize allah zeval vermesin bisey dedirtmeyiz ama adam bisey demedi gibime geldi

ama yinede mevzu ustune mevzu olmaz mevzunuza karismak niyetinde degilim

hayırlı mevzular

Uğur ne demiştin zamanında? Esenlerli olmak mevzu varsa gelmek değil, mevzuyu yaratmaktır. Sanırım Mahmut'un Merih üzerinden hepimize gider yapması seni korkuttu. Korktuysan söyle bilelim...

Üst Alt