Eski Açık 'ın üstü kapanıyor! ( son fotograflar syf: 17 )


Eski Açık kapanıyor!Galatasaray yönetimi ‘Eski Açık´ tribünün üstünü kapatıyor.

Yönetimin, taraftarların bütün kombine biletlerini alması nedeniyle, jest olması için böyle bir karar verdiği belirtiliyor. Başkan Adnan Polat, bu konuda Galatasaraylı İş Adamları Derneği’ni (GSİAD 1905) görevlendirdi. Çatının prefabrik olacağı ve sezon sonu sökülerek, Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki tribünlerin üzerini kapatmak için kullanılacağı öğrenildi. İnşaatın bütün maliyetini GSİAD 1905 karşılayacak ve böylece kulübün kasasından para çıkmayacak.FANATİK
 
Cevap: Eski Açık kapanıyor!Iyi bir fikir. Ultraslan'a da guzel bir hosgeldin hediyesi. Ama yine de Kapali Ultraslan olmadan cok sessiz sedasiz kalacak gibime geliyor.
 
Cevap: Eski Açık kapanıyor!Sami Yen'e geçen sene de Vıp bölümü yenilenmişti ki geçen sene de son sene olarak biliniyordu. Bu sene de öyle biliniyor. Hadi şimdiki yapılacak olan sonradan Florya'da kullanılacak ama geçen seneki yapılan harcama boşuna gibi.
 
Cevap: Eski Açık kapanıyor!Sami Yen'e geçen sene de Vıp bölümü yenilenmişti ki geçen sene de son sene olarak biliniyordu. Bu sene de öyle biliniyor. Hadi şimdiki yapılacak olan sonradan Florya'da kullanılacak ama geçen seneki yapılan harcama boşuna gibi.Gecen sene o VIP'deki duzenlemeleri UEFA istedi diye biliyorum. Aksi takdirde Sampiyonlar Ligi maclarini Ali Sami Yen'de oynamamiza izin vermeyeceklerdi. Gerci daha yolun basinda Bukres'e elenince o masraflar hep bosuna yapilmis oldu ya, neyse. Bu sezon insallah son sezonumuz olur Sami Yen'de.
 
Cevap: Eski Açık 'ın üstü kapanıyor!1 sezon icin bu işe para harcanır mı ya. buraya harcıcagımız parayı baska yerlerde degerlendirilirdi.. gereksiz bir sey olmus ultaslanın kendi zevki icin istediği seyler.. geciniz.. Tribunun adı ustunde Eski Acık
 
Cevap: Eski Açık 'ın üstü kapanıyor!Sanırım ultrAslan'ın isteğiyle oldu bu hemde çok iyi oldu sesler direk havaya gidiyordu boşuna tezahurat yapılıyordu böylece daha da Cehennem olur Ali Sami Yen.
 
Cevap: Eski Açık 'ın üstü kapanıyor!1 sezon icin bu işe para harcanır mı ya. buraya harcıcagımız parayı baska yerlerde degerlendirilirdi.. gereksiz bir sey olmus ultaslanın kendi zevki icin istediği seyler.. geciniz.. Tribunun adı ustunde Eski AcıkultrAslan'ın kendi zevki diye eleştiriyorsun ama avatarın ve imzan ultrAslan bu ne şimdi kendimi eleştiriyorsun eğer eleştiriyorsan seni tebrik ederim çok erdemli bi davranış ama sana katılmıyorum oradaki tezahuratlar boşa gidiyordu şimdi tavana çarpıp sahaya gidecek biraz mantıklı düşün nesi gereksiz bunun.
 
Cevap: Eski Açık 'ın üstü kapanıyor!Eski Açık, Yeni Kapalı mı olacak :D Şaka bir yana, adını geçersek eğer, güzel olacak gibi geliyor bana.
 
Cevap: Eski Açık 'ın üstü kapanıyor!1 sezon icin bu işe para harcanır mı ya. buraya harcıcagımız parayı baska yerlerde degerlendirilirdi.. gereksiz bir sey olmus ultaslanın kendi zevki icin istediği seyler.. geciniz.. Tribunun adı ustunde Eski AcıkPortatif materyallerle kapatacaklarmış daha sonra söküp Florya'daki tribünün üzerini kapatacaklarmış.Boşa giden para yok yani.
 
Cevap: Eski Açık 'ın üstü kapanıyor!uA nin Yeri Kapalı dır. Eski Acık Degil.. Kapalıdayken Niye Eski Acık' a Gidip oraya Kapalı yapma Geregi Duydular.. uA tek kapalıda degil ki.. YENI ACIK, KAPALI ve ESKI ACIK ama Sımdı Bır yerde Toplanıyorlar Ne geregi vardı.. Benle tartısmak isteyenlerde hep Avatarımla ve imzama takıyor... :mad:
 
Cevap: Eski Açık 'ın üstü kapanıyor!Hadi sallıyorsun, bari haberi oku

hadi okudun, uA'na sallama gereği duydun o avatar, o imza ne?uA'na Sallamıyorum.. Guzel Kapalı Varken Niye Yer degiştiriliyor KAPALI'nin Adı uA ile anılırken "Burası uA nin Yeri" Derken oraya SEYIRCI olan kesimin gelmesi ve kameraların asıl cektigi yerin hic bagırmaması hos olur mu.. Tek Eski Acık Bagıracaksa ise ne anlamı olacak bu işin... Butun uA grubu Eski Acıkta Toplanıyor.. Kapalı Artık Bagırmıyacak Oraya SEYIRCI gelecek TARAFTAR degil SEYIRCI gelecek...
 
Cevap: Eski Açık 'ın üstü kapanıyor!Yeni açığın üstünü de kapasınlar bi zahmet :)

O zaman güzel bi akustik yakalanır son senesinde Ali Sami Yen'in .
 
Cevap: Eski Açık 'ın üstü kapanıyor!Hele bir sezon başlasın kimlerin Kapalıda durum, kimlerin eski açığa geleceğini göreceğiz.

Oranın uA'nın yeri olduğu falanda yoktur ayrıca, orası yılların Sami Yen Kapalısıydı. Öte yandan Eski Açığa bazı alt grupların gelmesi sevindirici, ne kadar boş beleş tip varsa eski açıkta kurtuluyoruz.Kurtuluyoruz da uA Acıkladı Kapalıyı terkediyoruz diye.. keske Yeni Acıkta Kapansa...
 
Üst Alt