Eski Futbolcular Transfer İçin Devrede!


13fe99073208903cec159d323a9334c5_taffarel-popesjpg.jpg

Stoper için adaylarını sıralayan Galatasaray, önceliği Napoli’den Vlad Chiriches ile Sao Paulo’dan Maicon Pereira’ya verdi. Aslan’ın iki efsane isminden Popescu, Rumen Chiriches, Taffarel de Brezilyalı Maicon için harekete geçti.


Savunmada geride bıraktığımız sezonda büyük sıkıntı çeken Galatasaray’da teknik direktör Igor Tudor’un birinci önceliklerinden biri de, bu bölgede artık sorun yaşamamak. Stoperde geniş bir revizyon yapmakta kararlı olan Sarı-Kırmızılılar’ın listesinde, Napoli’den Vlad Chiriches, Sao Paulo’dan Maicon Pereira, Sassuolo’dan Francesco Acerbi, Milan’dan Eduardo Zapata ve Sunderland’den Papy Djilobodji yer alıyordu.

Tudor ve ekibinin, yönetimle yaptığı görüşmelerin ardından iki isim üzerinde yoğunlaşılmasına karar verildi. Önceliğin Chiriches ve Maicon’dan yana kullanıldığı bildirilirken, bu iki oyuncu için de Galatasaray’ın iki efsanesinin devreye girdiği belirtildi. Rumen Chiriches konusunda Gheorghe Popescu, Brezilyalı Maicon için de Claudio Taffarel devreye girdi.

Savunmada geride bıraktığımız sezonda büyük sıkıntı çeken Galatasaray’da teknik direktör İgor Tudor’un birinci önceliklerinden biri de, bu bölgede artık sorun yaşamamak. Stoperde geniş bir revizyon yapmakta kararlı olan Sarı-Kırmızılılar’ın listesinde, Napoli’den Vlad Chiriches, Sao Paulo’dan Maicon Pereira, Sassuolo’dan Francesco Acerbi, Milan’dan Eduardo Zapata ve Sunderland’den Papy Djilobodji yer alıyordu.

Tudor ve ekibinin, yönetimle yaptığı görüşmelerin ardından iki isim üzerinde yoğunlaşılmasına karar verildi. Önceliğin Chiriches ve Maicon’dan yana kullanıldığı bildirilirken, bu iki oyuncu için de Galatasaray’ın iki efsanesinin devreye girdiği belirtildi. Rumen Chiriches konusunda Gheorghe Popescu, Brezilyalı Maicon için de Claudio Taffarel
devreye girdi.

Fanatik
 
O kadar çaresiz o kadar aptal o kadar beceriksiz bir yönetimimiz var ki..
Yani kelimeler kifayetsiz..
En büyük transfer Dursun Özbek'in defolup gitmesi..
 
Yav onu bunu araya sokmak zorunda mıyız bizim yönetimin gram futbol aklı yok Popescu-Taffarel oyuncu önermesiyle mi dönecek koca klüp

ABV ulan böyle yönetimin ...
 
Üst Alt