Eski Futbolcularımız Nerede? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Jose Rodriguez :D şu adamın leşliğini burada anlatacağım diye 2 kere 1 aylık ceza yemiştim bunu savunanlara küfür ettiğim için :) şu adamın nesini savundunuz anlamak zor

Erman la alakalı hatırladığım tek şey CL kadrosuna yazdieamamizdi.
Belki iyi oynadığı ve benim kaçırdığım bi maç falan vardır diye sormuştum.

GSCimbom Mobile App

bedavaya alıp 1 ay sonra 200 bin euro ya satmıştık enteresan 1 hamleydi

Adamın tipiyle alay edenler olmuştu

Bu maçın ardından ligdeki Gaziantepspor ve Bursaspor maçlarına sonradan dahil olan Erman, Galatasaray'ın UEFA Şampiyonlar Ligi kadrosunda yer almamış onun yerine Aydın Yılmaz kadroya alınmadı[5] ve fiziksel görünümüyle dalga geçildiğini[2] belirtti. Bunun üzerine Erman Ümit Davala ve Hasan Şaş'a takımdan ayrılmak istediğini belirtmiş ve ardından Eskişehirspor'a transfer olmuştur. Erman Galatasaray formasıyla 93 gün, 3 maç, 61 dakika, 2 kupa (Emirates Kupası ve Türkiye Süper Kupası) istatistiğiyle oynamıştır.

Tipimle bile alay edildi. Galatasaray maçını dört gözle bekliyorum. Eskişehirspor ile anlaştım, çok mutluyum. Galatasaray taraftarını hiç unutmayacağım.
—Galatasaray'da geçirdiği kötü günler üzerine[2]

acıdım valla.

Ahmet Bulut menajer olarak kimi kazıklayabilirimin peşinde Levent Nazifoğlu da dün cezadan yırttı ilk divana dalmaya bileniyor :) Evet her ikisi de eski futbolcumuz ve kalecidirler :) Hayat garip renktaşlar...

Üst Alt