Eski Günlerinde Olmayanlar, Yükselişe Geçebilecekler!


Bildiğiniz gibi biz takım olarak sakatlıklardan çok yakınırız ama başka bir özelliğimiz var ki buraya gelen oyuncu için hep altın yıllarını taşımışızdır.Son zamanlarda Kewell, Baros, Keita...Eskiye bakarsak Popescu, Hagi, Taffarel vs...Ve bunların hepsi, Lyon, Liverpool, Barcelona vs gibi dev takımlarda oynamış oyuncular...Ben bu geleneği sürdürür müyüz "acaba?" diyorum ve yeteneğinden şüphe edilemeyecek ama eskisi gibi olmayan yani ilk zamanlarındaki yıldızı olmayan oyunculara bir bakalım diyorum.
michael-owen1.jpg


Michael Owen1pod2.jpg


Lucas Podolskirobbie_keane_27121t.jpg


Robbie Keanelgsp0316+damien-duff-chelsea-football-club-poster.jpg


Damien Duff10316.jpg


Ricardo QuaresmaRonaldinho-9.jpg


Ronaldo de Assis Moreirahleb_280x390_367029a.jpg


Alexander Hlebgiovanni_dos_santos_2_the_associate.jpg


Giovanni Dos Santos4989551


Tomas Rosicky400x400_mikelartetanew.jpg


Mikel Artetavan_der_vaart_rafael_hsv_34.jpg


Van Der Vaart340x.jpg


Alou Diarralapr_11971407_29190.jpg


Maniche220899post_foto.jpg


Fabio Rochemback300454899-soccer-uefa-champions-league-group-chelsea-v-s-roma-stamford.jpg


Joao Cicinhometzelder_345.jpg


Christoph Metzelderjoseph%20Yobo_633568240557656250.jpg


Joseph YoboŞimdilik bu kadar... :)
 
Cevap: Eski Günlerinde Olmayanlar, Yükselişe Geçebilecekler!Ronaldinho'yu eski günlerine döndürürsek varya....Ama Rıjkaard'la kavgalılar.Hayatta gelmez.
 
Cevap: Eski Günlerinde Olmayanlar, Yükselişe Geçebilecekler!Bu konunun açılması iyi olmuş, ara transferde defansif bir oyuncu alma ihtimalimizi de yüksek görüyorum. Zira Tobias ile uzun vade düşünülemeyeceği aşikar. Bu ortamda bi Diarra gelse fena mı olur?
 
Cevap: Eski Günlerinde Olmayanlar, Yükselişe Geçebilecekler!Alou Diarra cuk oturur :) Quaresma ise seneye Kewell'ın yerine düşünülebilir. Elano yerine de Hleb de olabilirdi aslında.
 
Cevap: Eski Günlerinde Olmayanlar, Yükselişe Geçebilecekler!Hayallerimi süslüyor.. :eek:Ricardo Quaresma..Arda'yı satsak da alsak..
 
Cevap: Eski Günlerinde Olmayanlar, Yükselişe Geçebilecekler!----------------LeoSabri----Gökhan----Servet---Hakan----------------Diarra---------Elano---------ArdaKeita------------------------Quaresma----------------Baros:eek:
 
Cevap: Eski Günlerinde Olmayanlar, Yükselişe Geçebilecekler!Afrika'dan bir tane Diarra bulsak gelsek biz de.Zaten hepsi aynı mevkide oynuyor. :)
 
Cevap: Eski Günlerinde Olmayanlar, Yükselişe Geçebilecekler!Orta sahaya Diarra, defansa Metzelder, Kewell yerine Quaresma.Çocuğumu keserim lan!Not 1: Çocuğum yok. :D

Not 2: Defansa Metzelder yerine başkası da olabilir. :D
 
Cevap: Eski Günlerinde Olmayanlar, Yükselişe Geçebilecekler!Bize hakkaten bi diarra lazım ama dur bakalım hayırlısı :D
 
Cevap: Eski Günlerinde Olmayanlar, Yükselişe Geçebilecekler!ibrahimede dedim :eek:amantino-mancini-italian-series-a-2006-2007-rome-0oZQa2.jpg
dediydi dersiniz :pmancini mancini mancini mancini mancini mancini mancini mancini mancini mancini

mancini mancini mancini mancini mancini mancini mancini mancini mancini mancini

mancini mancini mancini mancini mancini mancini mancini mancini mancini mancini

mancini mancini mancini mancini mancini mancini mancini mancini mancini mancini
 
Cevap: Eski Günlerinde Olmayanlar, Yükselişe Geçebilecekler!ulan Quaresma ölü haliyle bize gelsin bak gör nasıl diriliyor :D Gelirse de şaşırmayın :D
 
Cevap: Eski Günlerinde Olmayanlar, Yükselişe Geçebilecekler!transfer dönemi bi arkadaş Haldun üstünel Queresma hayranı demişti. alınması yönünde haldun bey kafasına koymuştur belki .
 
Cevap: Eski Günlerinde Olmayanlar, Yükselişe Geçebilecekler!Diarra gibi 2 oyuncu var elimiz de, gereksiz. Bize Appiah lazim. Linderoth takir takir oynamaya baslasa ne ala, ama oynamasada Appiah olur.Elano - Tobi - Appi = isin sonu.Birde; dunya kupasindan sonra belki Quaresma haric Elano'yu yukaridaki herhangi bir oyuncu ile takasta kullanabiliriz. Ozellikle de Ronaldinho'da. Pirlo 31-32 yasina gelmistir herhalde ve Milan oyuncusuna bir alternatif bulmak zorunda. Bildigim kadariylada biz transfer etmeden once Elano ile ilgilenmislerdi ve iyi bir Elano Pirlo'nun yerini %80 doldurabilir.O zaman orta saha olur;Tobi - Appi

--- R10 ---Her harukarde Rijkaard isini bilir.
 
Üst Alt