Eski Kalecilerimizden Altay Yavuzarslan


altaykaleci1.jpg
altayyavuzarslannnn1.jpg
altayyavuzarslanlgalata.jpg


GALATASARAY VE MİLLİ TAKIM ESKİ KALECİSİ ALTAY YAVUZARSLAN FUN CLUB | FacebookDeğerli renkdaşlarım.1962-1963 sezonunda Teknik Direktör Gündüz Kılıç döneminde Galatasarayımız 'da kalecilik yapan, O dönem kadromuz da bulunan Kalecilerimiz Turgay Şeren, Bülent Gürbüz ile birlikte form durumlarına göre tatlı bir rekabet ortamında görev alan, Türk Milli Takımı ve Ankarademirspor'un da kaleciliğini yapmış olan ve 03 Haziran 1997 tarihinde aramızdan ayrılarak ebediyete intikal eden Altay Yavuzarslan ağabeyimiz'in oğlu Oktay Yavuzarslan bey yukarıda arz ettiğim link'te "Fun Clup" kurmuş.. Orayı tıklayıp bir iki cümlecik ile içinizden gelenleri yazarsanız bir vefa borcumuzu diyeceğim artık yerine getirmiş oluruz diye nacizane düşünüyorum.

Saygılarımla, sevgiyle kalın.
 
Cevap: Eski Kalecilerimizden Altay Yavuzarslan Fun ClupYazdım abi , senin orada yazdığın yazıda gerçekten çok , çok hoş olumuş. Ellerine sağlık
 
Cevap: Eski Kalecilerimizden Altay Yavuzarslan Fun ClupBerk'cim sende olmasan yandık yaniii. Otuz küsür bakan var hayret tek sen yazmışsın valla. Duyarlılığın için teşekkür ederim.

Sevgiyle kal.
 
Üst Alt