Eskişehir'in Genç Yıldızına Galatasaray Pençesi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eskişehir'in Genç Yıldızına Galatasaray Pençesi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
5214430.jpg

Galatasaray transfer çalışmalarına şimdiden başladı. Galatasaray, Eskişehirsporlu Dorukhan Toköz ile ilgileniyor.

Yabancı serbestliğinin kademeli olarak düşürülmesi gündemdeki sıcaklığını korurken, Galatasaray da genç ve yetenekli Türk futbolcuları kadrosuna katmanın hesaplarını yapmaya başladı.

Sarı-Kırmızılılar’ın, bu doğrultuda Eskişehirspor’da başarılı bir sezon geçiren genç orta saha Dorukhan Toköz’ü takibe aldığı öğrenildi.

Bu sezon Kırmızı-Siyahlılar’ın TFF 1. Lig’de oynadığı 9 maçta da forma giyen ve U21 Milli Takımı’nda da boy gösteren 21 yaşındaki oyuncuyla Fenerbah- çe’nin de ilgilendiği ifade edildi.​

Kaynak: Habertürk

GSCimbom Portal

Son düzenleme:
Dorukan en iyi oyuncusu gibi görünüyor
Enerjisi yüksek bir arkadaş
Yanlız eskişehirden veysel tarik örneği ortada

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eskişehire dikkat etmek lazım alper tarık erkan gibi fason potansiyeller iteliyorlar lige.. Bir ara Kaan kanak vardı epey de iyi oynuyordu kayboldu gitti eleman...dorukhanı izledim desem yalan olur

Transfer için masaya oturmayı geçtim irtibat bile kurulmaması gereken bir kulüptür Eskişehirspor.

sent via GSC

Ya yürüyüm gidin adam 21 olmuş Galatasaray gelecek oynayacak ondan sonra yaşı 23 olur. Madem iş vardı şimdiye transfer yapardı. Es Es fason diyarıdır sallayın.

Ulan 10 sene önce bununla idmana çıkmıştım eskisehirsporda. O kadar üzerine düşülüyordu ki her pas hatasında oyun durdurulup o pası aslında nasıl atması gerektiği anlatılıyordu elemana. Babası da her idmanı izliyordu bütün hocaları tanıyordu yöneticiydi heralde bir aralar.

tarık da eskişehir'in genç yıldızıydı . çapına tükürdüğümün komisyoncuları yine kazık iteleyecekler belli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt