ESPN: Galatasaray Origi'yi Kiralamaya Çok Yakın! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ESPN: Galatasaray Origi'yi Kiralamaya Çok Yakın!

aracılarla yapılan ilk teklifi kabul etmişler.sezon sonuna kadar imzalayamaya yakınmısız
İnşallah alsınlar artık birini. Her maç sonu,divanda bile forvet forvet dillendirilmeye başlandı. Pişmanlar gibi görünüyor. Telafi şansları yok şl gitti gibi. Ama kendilerini bir nebze affettirme şansları var. Kiralama yoluyla artık birisi kadroya katılmalı.

Original bir topçu mu?
tapatalk_1529065121743-jpeg.28756

bitane GS hesabı twitterda ceviriyi yanlıs yapıp saçmalamıs.bi de sözlüğe yazmıslar.daha nöbet baslamadan beni deli ettiler.ulan salakkkklar haberde bonservisi ile almamızın ffpden ötürü zor oldugu ama kiralama konusunda sene sonuna kadar anlasmaya yakın oldugumuz yazıyo.ne mal bunlar ya

Son düzenleme:
Hayalimdeki forvetlerden biri( tabi ki olası transferler arasında).. Ben hala düşük ihtimal görüyorum gelirse büyük fark yaratır. Saf golcü değil takım oyununa çok uygun bir isim yıllardır bu tarz almadık.. Yanındaki isimlerin formunu yukarı çekecektir.. Son durumunu bilemiyorum ama bu sezon izleyemedik..

Sanmıyorum şahsen Niasse veya Guidettiye fitim burun kıvıran varsada gülerim çünkü işin sonunda Eren ve Sinan oynayacak.

Üst Alt