ESPN: Galatasaray Origi'yi Kiralamaya Çok Yakın! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ESPN: Galatasaray Origi'yi Kiralamaya Çok Yakın!

Origi'nin transferine kesin gözüyle bakılıyor!
Can Bedel 14:18:00 0

Galatasaray'ın transfer listesinde bulunan Origi'nin sarı kırmızılı formayı giymesine kesin gözüyle bakılıyor. Düzenli forma giymek isteyen 23 yaşındaki Belçikalı golcüyle ilgili ''Türk Lokumu'' ifadesi kullanılıyor.

Ocak ayında bir forvet transferi gerçekleştirmek isteyen G.Saray, Liverpool’dan Origi’yi kiralamak için uzun süredir uğraşıyor. “anfieldhq.com” sitesine konuşan 23 yaşındaki forvet, “23 yaşındayım ve büyük emellerim var. Biliyorum ki kendimi her zaman gösterebilirim. Umarım artık ağzım değil ayaklarım konuşur. Gerçekten buna odaklanıyorum ve sıkı çalışıyorum. Sürekli forma giyebileceğim bir kulüpte yer almak istiyorum. Bu Liverpool veya başka bir takım olabilir” dedi.

KESİN GÖZÜYLE BAKILIYOR
Öte yandan “sportsman.com” sitesi Origi transferi için G.Saray ve Wolverhampton’ın yarıştığını yazarken Origi’yle ilgili, “Türk Lokumu” ifadesini kullandı. Futbolcunun Aslan’a yakın olduğu belirtilirken, Wolverhampton’ın Liverpool’a istediği bonservis bedelini sunamayacağı iddia edildi. Bu yüzden kiralık olarak İstanbul’a gideceği belirtildi. (Akşam)

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

polyanna bile bu kadar saf degil, yapma sergen inanma hislerinle oynayacaklar. Alinacak adam aşağı yukarı belli akhisarın çer çöpüne saldiracagız ne origisi.
Ligi biliyor denilecek gotumuze bir eren daha takacagiz

3 haftadır haber cıkıyo origiyle ilgili yabancı basında
Yav ne oyuncularla ilgini ne haberler çıkıyordu.

4.5 ay oynattıgın ve performansından memnun kaldığın adamı transfer başlangıcından 1 ay sonra alabilen bir kulüp origiyi falan alamaz.

Kendini kandırıyorsun bak sonra üzülen yine sen olacaksın. Bu yolun sonu seleznov ve 10 senedir bizimle anılan niasse'dir.
Gerci niasseyi alsınlar edirneden karsa halay cekmemiz gerekir.

Herkesin elledigi araplara 3 milyondan maiconu satip o parayla kasdo disi kalmis seleznova gomerler sonra ama ffp var anlasma yaptik diye duygu somurusu.

Lan sokayim origiye, niasseye ayrica 100 bin liralık siyahi kuzey avrupanin sogugunu yemis bir forvete bile raziyim baska birsey istemiyorum.
Transfer onerilerinde alınmasi gereken oyuncuları yazdım arayip ugrasmaya gerek yok yoneticileri ile bulusup teklif goturecekler o kadar.

Yav ne oyuncularla ilgini ne haberler çıkıyordu.

4.5 ay oynattıgın ve performansından memnun kaldığın adamı transfer başlangıcından 1 ay sonra alabilen bir kulüp origiyi falan alamaz.

Kendini kandırıyorsun bak sonra üzülen yine sen olacaksın. Bu yolun sonu seleznov ve 10 senedir bizimle anılan niasse'dir.
Gerci niasseyi alsınlar edirneden karsa halay cekmemiz gerekir.

Herkesin elledigi araplara 3 milyondan maiconu satip o parayla kasdo disi kalmis seleznova gomerler sonra ama ffp var anlasma yaptik diye duygu somurusu.

Lan sokayim origiye, niasseye ayrica 100 bin liralık siyahi kuzey avrupanin sogugunu yemis bir forvete bile raziyim baska birsey istemiyorum.
Transfer onerilerinde alınmasi gereken oyuncuları yazdım arayip ugrasmaya gerek yok yoneticileri ile bulusup teklif goturecekler o kadar.
yok ya ben uzulmem.ali yavuz oynasın bana göre

Üst Alt