# Esteban Cambiasso | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Esteban Cambiasso

Ünal Aysal adına transfer çalışmalarını yürüten Bülent Tulun, Elmander'le büyük ölçüde anlaştı. Sıradaki hedefi ise, İnter'in orta saha oyuncusu Esteban Cambiasso...

Galatasaray’da tüm adaylar transfer çalışmalarını son sürat sürdürüyor. Bu konuda en hızlı davrananlardan biri Ünal Aysal. Transfer çalışmaları için titiz bir hazırlık yapan Aysal, özel jetini Türkiye’ye getirirken, Bülent Tulun da futbolcularla temaslarda bulunmak için Avrupa’ya gitti. Elmander’in menaceri Wallsten’le İsviçre’de görüşen Tulun, golcü futbolcunun işini büyük ölçüde bitirdi.

Yeni hedefi ise Esteban Cambiasso. Bu sezon yaşanan başarısızlıkların ardından kadrosunda revizyona gitmeyi planlayan İnter’le temas kuran Aysal cephesi, “4-5 milyon Euro’ya bu iş olur” yanıtını aldı. Avrupa’nın en iyi orta saha oyuncuları arasında gösterilen tecrübeli futbolcu için İnter’le anlaşan Bülent Tulun, şimdi Cambiasso’yu ikna etmek için çalışmalara başladı. Arjantinli yıldıza senelik 2.5 milyon Euro teklif edilmesi bekleniyor. 30 yaşındaki başarılı oyuncu Galatasaray’a gelmeye sıcak baksa da Sarı-Kırmızılılar’ın önümüzdeki sezon Avrupa’da oynamayacak olması nedeniyle çekincesi var. Cambiasso’nun Türkiye haklarını elinde bulunduran Togutay Yaral ise konuyla ilgili açıklama yapmaktan kaçınıyor.

Cevap: Esteban Cambiasso

Yillar oncesinde istiyorduk o zamanlar Real Madrid'de tam basarili olamamisti sonra Inter'de kendini buldu. Bu saatten sonra gelmesini istemem.

Cevap: #Esteban Cambiasso

Güzel olurdu. Bu sene transferde Avrupa Kupaları'nda mücadele edemeyecek olmanın sıkıntılarını baya bi çekeceğiz gibi gözüküyor.

Cevap: # Esteban Cambiasso

30 yaşındaysa iyiymiş ben 33-34 falan zannediyordum bunu.

keline gurban, gelsin o da eksik kalmasın :D

aslında pirlo-cambiasso ikilisi biraz yaşlı ama avrupa çapında ikili olurmuş.

Pirloda, Cambiassoda kalsın 30 ve üzeri topçu alınacaksa Drogba alınsın.

Aynı şey değil. Drogba santfor. Cambiasso veya Pirlo ile aynı mevkide mi? Drogba alınsın bende isterim. Fakat 31 yaşındaki Cambiasso alınabilir. Ayrıca iki ayağını da çok iyi kullanabiliyor. Güçlü ayağı sol. Defansif orta saha olmasına rağmen yılda en az 4 golü var. Bu sene 8 gol atmış. Ceza sahası dışından şutları iyi.

Ben defansif orta saha alacağımızı düşünerek isterim diyorum. Aslında bana kalırsa Alexander Song ve Sissokko'yu isterim ama hiç ismi geçmiyor.

Haklısın ben mevkiiyi kastetmemiştim. Bu adam gelirse yaymaya gelebilir tek çekincem o. 30 yaşını geçmiş futolculara pek sıcak bakmıyorum. Ama aynı mevki için Alexander Song gerçekten süper olurdu.

Aynı şey değil. Drogba santfor. Cambiasso veya Pirlo ile aynı mevkide mi? Drogba alınsın bende isterim. Fakat 31 yaşındaki Cambiasso alınabilir. Ayrıca iki ayağını da çok iyi kullanabiliyor. Güçlü ayağı sol. Defansif orta saha olmasına rağmen yılda en az 4 golü var. Bu sene 8 gol atmış. Ceza sahası dışından şutları iyi.

Ben defansif orta saha alacağımızı düşünerek isterim diyorum. Aslında bana kalırsa Alexander Song ve Sissokko'yu isterim ama hiç ismi geçmiyor.

Onlar pahalı.Yaşları da genç.Gelmezler

Üst Alt