Etik Kurulu: ''Delil Yok'' | YALANLANDI ! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Etik Kurulu: ''Delil Yok'' | YALANLANDI !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Etik Kurulu: ''Delil Yok''

Haberi yalanlamış,ama söylediklerinden kulüplere ceza gelmeyecek gibi bir hava var.Zaten kulüplere ceza gelmiyorsa,delilde yok demektir!

Savcilik o zaman ne konusuyor? Neden 19 macta $ike var, delillerle tespit edildi diye bas bas bagirildi? Hadi onu gectim, savci taraf tutuyor diyelim, objektif olan hakim 31 kisiye neden ($ike !!!! ve organize sucundan dolayi) tutuklama karari cikardi?

Mali istedigi kadar kisileri ve kurumlari ayirmaya calissin. Bunun (hele futbolda) mümkün olmadigini kendisi de cok iyi biliyor. Iyi o zaman, her sene bir takim cikip $ike yapsin, ve sadece bir ya da birkac kisi ceza görsün (ne de olsa kisiler kurumlari baglamiyor). Onu birak... UEFA var UEFA!! Sen UEFA'ya nasil anlatacaksin bunu? Adamlar demez mi; kardesim kim ya da hangi kurum icin yapildi bu suc? Kurum icin.. o zaman o kurumu baglar kardesim. Onu da gectim, senin baskanin herseyin altina imzasina cakarken kurum icin gecerli oluyor da simdi mi gecersiz oluyor. Hikaye bunlar. Mali bu düsüncenin $ike olaylarini durdurmayacagini, hatta daha da cogaltabilecegini biliyor.

Mali'nin bu sözlerinden ben sunu cikariyorum. Mali fb taraftarinin gözünden tamamen düsmek istemiyor. Yarin bugün fb düserse (ki düsecek) Mali cikar sunu der: bakin, ben elimden geleni yaptim, ama olmadi. Bir nevi kendini saglama almaya calisiyor.

Cevap: Etik Kurulu: ''Delil Yok''

Saçmalıktan başka bir şey değil.Bunlar böyle arka kollamaya devam ederse Türk futbolu biter.

Cevap: Etik Kurulu: ''Delil Yok'' | YALANLANDI !

Konu bayağıdır kilit ama öyle kalıyor,sonunda bir kaç heyecanlı renkdaşın ceza almasına sebebiyet verir anca,o kadar,yahu bir konuyu tam okuyun da ondan sonra sövecekseniz sövün,ortada hayal bir konu var Etik kuruluna nağme yapıyorsunuz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt