Etik Kurulu'nun raporu UEFA'da ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Etik Kurulu'nun raporu UEFA'da !

uefa_2612.jpg

Pazartesi günü yaptığı toplantıda karar için iddianameyi bekleme kararı alan Futbol Federasyonu, Etik Kurulu raporunu da UEFA'ya gönderdi. Pazartesi günü alınan kararlarını aynen yazan ve UEFA'yı bilgilendiren Futbol Federasyonu, Etik Kurulu'nun 150 sayfalık raporunu da İngilizce'ye çevirtti ve UEFA'ya iletti. Kurul, TFF'ye spor kulüpleri bakımından şike, şike teşebbüsü, teşvik primi veya teşvik primine teşebbüs oluşturduğu kanaatine ulaşmış, bazı maçlar bakımından ya da olaylarda adı geçen kişiler açısından ise kanaat oluşturmaya yetecek kanıt bulunmadığı şeklinde görüş belirtmişti.

Etik Kurulu'nun raporu UEFA'da - Fotomaç

150 sayfalık etik rapor UEFA'ya gönderildi! - Sabah

Haydi bakalım birşey çıkacakmı

Cevap: Etik Kurulu'nun raporu UEFA'da !

o raporu bizde görebilsek?

ayrica, adinlarin sike var ama suclu kim bilemiyoruz sözlerini inglizce cevirip, hatta youtubede inglizce altyazi yazip, göndersek diyorum uefaya?

ne olur, ne olmaz...

UEFA : pek etik değil

tabi ingilizceye kime cevirttiler burasıda onemli :asd: maaalum basın toplantılarında falan konustukları ingilizceyi goruyoruz

Adım gibi eminim ki "şike kanaatine ulaşılmıştır" ifadesini çıkarıp "ifnim elimizde somut dilil yoktur yüzde bir bile şike izi yoktur " yazar yollarlar.

Adım gibi eminim ki "şike kanaatine ulaşılmıştır" ifadesini çıkarıp "ifnim elimizde somut dilil yoktur yüzde bir bile şike izi yoktur " yazar yollarlar.

O kadar da değil yani bunun olması imkansız. MAA, canlı yayında okudu o yazıyı, kalkıp koskoca UEFA'yı böyle aptalca bir şekilde kandırmayı deneyemezler :)

Uefa özet geçin la şakirtler der kesin, çünkü o bildiri milletin gözünü boyamak üzere saçma ifadelerle süslenmişti.

Üst Alt