Eto'o Galatasaray Yolcusu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eto'o Galatasaray Yolcusu!

eto-o-galatasaray-yolcusu-417769-5.jpg

Galatasaray Fatih Terim'in isteği doğrultusunda Samuel Eto'o için Antalyaspor'a teklif yaptı. Kamerunlu golcü Galatasaray'a gelmeye sıcak bakıyor. Antalyaspor'dan ayrılmak isteyen Eto'o'nun bonservisi takas yöntemi ile halledilecek.

Fanatik'in haberine göre Galatasaray, Eto'o'nun bonservisi için Antalyaspor'a Tarık Çamdal ve Koray Günter'i kiralık Emrah Başsan'ın bonservisi ile ayrıca bir miktar para önerdiği öğrenildi. Bu sayede sarı-kırmızılı takım forma şansı bulamayan bu oyuncuların yıllık ücretlerinden de kurtulmuş olacak.

Eto'o 1.5 yıllık sözleşme istiyor

Galatasaray Samuel Eto'o ile sezon sonuna kadar sözleşme imzalamak istiyor. Ancak Eto'o'nun talebi 1,5 yıllık sözleşme.

Galatasaray'ın yeni başkanı Mustafa Cengiz Kayserispor maçı öncesi yaptığı açıklamada Özbek döneminde devam eden transfer çalışmalarını sürdüreceğini söylemişti. Cengiz ayrıca bir forvet bir de sol bek transferine dikkat çekmişti.

Tarık Çamdal ve Koray Günter'i kiralık Emrah Başsan'ın bonservisi ile ayrıca bir miktar para önerdiği öğrenildi.

Bundan kurtulmak için bile kabul edilir haberin doğru olduğunu sanmıyorum o ayrı mevzu.

Gelsin yav herif bizim takimda leblebi gibi gol atar bi yandan Feghouli bi yandan Garry iyi beslerlerse 10 golü rahat bulabilir bizde.

Dandik birini alacaklarina ya da kimseyi getirmeyeceklerine Eto'o gelsin kesinlikle. Hic yoktan iyidir.

Hiç hazzetmesem de bazen marketlerden hazır tatlılar alıyorum.. Özellikle sütlü tatlıların, son kullanma tarihleri çok önemlidir.

Hele ki puding alacaksanız ve son kullanma tarihi yaklaşmış ise gerçek bir eziyete dönüşebilir.

O puding yerken sanki etonun göbeğini emikliyor gibi hissederim.. (normalde keyif almam gerekir ama HAYIR))

etoo_gobek_salmis_h209780_f8e7e.jpg

Sonuçta para verip alıyorum ve günlük alacağım kalori miktarımda kısıtlı, haliyle fit bir etoo göbeği istemekte hakkımm

Tarık Çamdal ve Koray Günter'i kiralık Emrah Başsan'ın bonservisi ile ayrıca bir miktar para

Sırf bu yüzden ok.
:) Hiçbir işe yaramayan Tarık kemiksiz 1.5M götüreceğine, onunla aynı paraya Eto'o gayet mantıklı olur.
Üstelik Eto'o, öyle veya böyle çok rahat 10 gol atar bizimle...

Son düzenleme:
evet evvel ki gece bu mühim haberi vermiştim transfer nöbetinde eto yu tahminlerime göre yüzde 82.5 ihtimal ile alacağız.

Kendisini hiç sevemedim, bize karşı kendisini yırtıp diğerlerine yatışa geçtiği için. Tarık gibi bir sülükten kurtulacaksak karşı çıkmam yine de.

Üst Alt