Euro 2012/A Grubu | Çek Cumhuriyeti 1-0 Polonya | Maç Sonucu | TRT | 16 Haziran - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012/A Grubu | Çek Cumhuriyeti 1-0 Polonya | Maç Sonucu | TRT | 16 Haziran

Cevap: Euro 2012/A Grubu | Çek Cumhuriyeti 0-0 Polonya | İlk Yarı | TRT | 16 Haziran

Eboue olmasa takimda ceklerin sagbekine burda 30 tane baslik acilmisti :d

Cevap: Euro 2012/A Grubu | Çek Cumhuriyeti 0-0 Polonya | İlk Yarı | TRT | 16 Haziran

Cekler berbat barosa fazla kizmayin.. Plasil, pilar ve pijacek ne berbat bisey p3 diyorum

Baros'a 3.mactada top gelmiyor. Okadar kötü bir takim ki , hicbir macta sut atamadi. Bukadar vasat bir takim olmaz. Forveti sut atmadan devam gelirlerse aglarim. Polonya kazansin.

Polonyaya bakin mesela adamlar durmadan Lewandowskiyi ariyor ama cekler top atmaya yeminli Barosa

Polonya elenirse bu mactan sonra muthis olaylar cikacak.. Ruslar ve Polonyalilar arasinda.. Mac oncesi cikmis zaten.. 150 kisiyi almislar.. 4 hala icerdeymis 2-5 ay arasi.. 13 polis yaralanmis.. Daha birsuru boyle sey..

Cevap: Euro 2012/A Grubu | Çek Cumhuriyeti 0-0 Polonya | Devre Arası | TRT | 16 Hazir

Milan Baros gol atmadan dönecek heralde

Cevap: Euro 2012/A Grubu | Çek Cumhuriyeti 0-0 Polonya | Devre Arası | TRT | 16 Hazir

iki takiminda kazanmasi lazim simdi. (Eger Yunanistan Rusya'yi yenerse.)

Bu pilar neyin nesi, ben cok begendim ya

Polonya'nın hocası 3 maçtır çok kötü bir kenar yönetimi gösteriyor. Takımın sıkıntılarını göremiyor.

Üst Alt