Euro 2012/A Grubu | Çek Cumhuriyeti 1-0 Polonya | Maç Sonucu | TRT | 16 Haziran - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012/A Grubu | Çek Cumhuriyeti 1-0 Polonya | Maç Sonucu | TRT | 16 Haziran

Cevap: Euro 2012/A Grubu | Çek Cumhuriyeti 1-0 Polonya | İkinci Yarı | TRT | 16 Hazir

Yunanistanli hatuna hasta oldum caps atin agalar

Cevap: Euro 2012/A Grubu | Çek Cumhuriyeti 1-0 Polonya | Maç Sonucu | TRT | 16 Hazira

rusyaya yazık oldu valla. onlarda mükemmel oynamıyordu ama şu grupta en iyi oynayan takımdı.

Cevap: Euro 2012/A Grubu | Çek Cumhuriyeti 1-0 Polonya | Maç Sonucu | TRT | 16 Hazira

o değilde son kacan pozısyona polonyalılar neden cok üzüldü beraberlikte tur atlıyorlardıda benım haberımmı yok ?

Baros Lincoln zamaninda inanilmaz kosular yapiyordu simdi ama tuhaf tuhaf topa bakip duruyor. Arkadasi yaninda, saga, sola kosu yapsa pas aticak ama baros öyle bakip duruyor, ee tabiki pas atmicak sana, atsa da kaybedeceksin hemen zaten.

Cok garip oyniyor gercekten, taniyamaz oluyorum baorsu.

Asist yapmis oldu bugun en azindan, bu da hic yoktan iyidir.

Umarim satabiliriz bu adami bir an önce.

gebre selassie yi bu zamana kadar nasıl kapmamışlar garip..al eboue olmadımı oynat sağbek de..aslında bu hız ve teknikle ortasahada da rahat oynar

Şimdi sıra ölüm grubunda.Yarın nefes kesecek.

abi herkes bana saldırabilir şimdi ama ben bu mac barosu cok cok diri buldum ve bence cok iyi oynadı ya ben bizde boyle diri olduğu zaman acaip cok beğeniyodum ah cekcumhuriyeti biraz besleyebilse adamım yazcak da

abi herkes bana saldırabilir şimdi ama ben bu mac barosu cok cok diri buldum ve bence cok iyi oynadı ya ben bizde boyle diri olduğu zaman acaip cok beğeniyodum ah cekcumhuriyeti biraz besleyebilse adamım yazcak da

Faul yapmaktan, gögüsüyle rakibe pas vermekten pek birsey yapamadi bence.

Ama diger takim arkadaslari Barostan cok uzak oyniyor, bilmiyorum ilerde hep yalniz kaliyor gibi geliyor Baros bana milli takimda.

Üst Alt