Euro 2012/A Grubu | Çek Cumhuriyeti 1-0 Polonya | Maç Sonucu | TRT | 16 Haziran - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012/A Grubu | Çek Cumhuriyeti 1-0 Polonya | Maç Sonucu | TRT | 16 Haziran

Cevap: Euro 2012/A Grubu | Çek Cumhuriyeti 1-0 Polonya | Maç Sonucu | TRT | 16 Hazira

Baros bizde resmen kontenjanı yiyor.Adamın futbolla alakası kalmamış.Topu ayağına aldığında ya faul yapıyor ya da düşüyor.Elden çıkarabilirsek iyi.

Cevap: Euro 2012/A Grubu | Çek Cumhuriyeti 1-0 Polonya | Maç Sonucu | TRT | 16 Hazira

Baros asiste ragmen vasat bir görüntü cizdi. Belki birilerinin gözüne birmistir, zannetmiyorum gerci.

baros iyi oynasında iyi fiyatlara satalım

Polonya'nın hocası çok kötü sırf o yüzden çıkamadı Polonya.

Milan Baros; '' Çok mutluyum, Galatasaray ile müthiş şampiyonluk ve Milli takımla tur atladım, Galatasaray taraftarını çok seviyorum, benimleler biliyorum..''

255498_268990536541140_2082061148_n.jpg

Korkak gibi 3 Orta Saha ile cikan Polonya TD'sine ne demeli ya, Grosicki'yi son 30 dakika oynatti. Obraniak'tan daha iyi bence. Riske girmesi gerekirdi. Kuba-Grosicki ve ön tarafta Brozek-Lewa baslamaliydi.

Teknik direktörleri hemen istifa etti mactan sonra.

polonya zaten elensin çıksada bir şey yapamazdı zaten

Ne yapsin garibim, eder tabi.

Ne garibi Salman. Rezil bir hoca şu güzelim Polonya kadrosunu kullanamadı. Takımı hiç hazırlıyamamış. Oyuncuları son 10 saniye 20 saniye kala oyuna alıyor. Oyuncularla arası iyi değildi bizzat gördük Polonya'ya gerçekten yazık oldu.

milan baros yanlışlıkla asisti yaptı :asd: kötü pas verdi aslında ama jirasek çok iyi şekilde gol yaptı çekler 2.yarıda maçı haketmişti polonyanın elenmesine üzüldüm..

Üst Alt