Euro 2012/A Grubu | Polonya 1-1 Rusya | Maç Sonucu | TRT | 12 Haziran - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012/A Grubu | Polonya 1-1 Rusya | Maç Sonucu | TRT | 12 Haziran

Cevap: Euro 2012/A Grubu | Polonya 0-1 Rusya | D.A | TRT | 12 Haziran

Bizim kizlar öyle giyinse agzinizdan salya akarak küfür edersiniz. Yabanci hayranligini ve yerli düsmanligini hic bir zaman anlamadim.

Neyse, Polonya böyle devam ederse bir iki tanede daha yer oturur yerine. Cok korkak oynuyorlar.

bu arada gecen yaz arshavinin bize gelme ihtimali varken istmeyenler vardi :eek:

Cevap: Euro 2012/A Grubu | Polonya 0-1 Rusya | 1.Y | TRT | 12 Haziran

hangi takimliyiz bu aksam? :D

ccup-russland-1.jpg

Allah affetsin ne çirkinlik la bu böyle :S B.k atsan yapışmaz o derece..Hayatımda gördüğüm en iğrenç rus kızlarıymış renkdaş zevkini beğenmedim..

olm, bakip, bulup buraya koydurtmayin beni simdi :D

ne kadar yıllık ücreti izmirde bir özel üniversiteyi düşünüyorum bölüm farketmez :D yıllık ücreti en düşük ne kadar ?

yıllık 8 bin dolar en düşük kardeşim..

Bizim kizlar öyle giyinse agzinizdan salya akarak küfür edersiniz. Yabanci hayranligini ve yerli düsmanligini hic bir zaman anlamadim.

Neyse, Polonya böyle devam ederse bir iki tanede daha yer oturur yerine. Cok korkak oynuyorlar.

Türk kızlarını oldum olası beğenmemişimdir..Arada güzeller çıkmıyormu e tabiki çıkacak istisna olacak.Bİzim kızlarda ne bir alımlık ne bir çekicilik görüyorum..Konuşma tarzları yüksek olasılıkla mahalle ağzı..Erkek gibi yürümeler felan..neyse susuyorum ben bu konuda

sizi sulu muhabbet blümüne bekliyorum :D

GSC Cimbom cafe bölümünde xD

yıllık 8 bin dolar en düşük kardeşim..

Türk kızlarını oldum olası beğenmemişimdir..Arada güzeller çıkmıyormu e tabiki çıkacak istisna olacak.Bİzim kızlarda ne bir alımlık ne bir çekicilik görüyorum..Konuşma tarzları yüksek olasılıkla mahalle ağzı..Erkek gibi yürümeler felan..neyse susuyorum ben bu konuda

Is körlügü diye birsey vardir. Sanirim yerli kizlar körlügüde olusmus :)

Neyse kirletmeyelim konuyu.

:asd: maksat üni diploması boşa lise okumadık :asd: hayatımızın en iyi yaşlarında bıraktı 4 5 yıl yaşalayalım dimi :D

en doğrusunu yapmış olursun kardeşim.Ben bazı ünilerde görüyorum neymiş adam bölüm beğenmiyormus ne bilim su ürünleriymiş yok tıbbi dökümantasyonmuş cart curt herneyse..Abi sen zaten 18 inde liseni bitiroyorsun.20 yaşında askerlik.geldin 22 oldun.O saatten sonra baba parasıda yiyemezsin.Çalışmalısın değilmi.NOldu 25.Sonra evlilik derdi.hayatın böle geçiyor.Yani hayatını yaşayabileceğimn tek çağ 19 yaşı.ONDOKUZ..tabi okumuyorsan.Ama okursan herşey daha farklı gelişebilir..Bende senin gibi düşündüm en dand,k bölüm olsun okuyayım dedim.2 senelik Muğlada muhasebe okudum.Daha sonra DGS ye girdim 4 seneye çıkardım üniyi Eskişehir ünide okudum.Daha sonra Ales,Kpss,Üds derken yüksek lisansa başladım.Ve bunların hepsi bir azimle hırsla oldu.Okurken öğrendim öğrenirken gezdim gezerken hayatımı yaşadım canım kardeşim.Hayatta herkes birilerinden birşey öğrenir tecrübe kazanır bunu sakın unutma

Cevap: Euro 2012/A Grubu | Polonya 0-1 Rusya | 2.Y | TRT | 12 Haziran

rusyanın kalecisinin adı malayafev ama mal degil iyi kaleci.

en doğrusunu yapmış olursun kardeşim.Ben bazı ünilerde görüyorum neymiş adam bölüm beğenmiyormus ne bilim su ürünleriymiş yok tıbbi dökümantasyonmuş cart curt herneyse..Abi sen zaten 18 inde liseni bitiroyorsun.20 yaşında askerlik.geldin 22 oldun.O saatten sonra baba parasıda yiyemezsin.Çalışmalısın değilmi.NOldu 25.Sonra evlilik derdi.hayatın böle geçiyor.Yani hayatını yaşayabileceğimn tek çağ 19 yaşı.ONDOKUZ..tabi okumuyorsan.Ama okursan herşey daha farklı gelişebilir..Bende senin gibi düşündüm en dand,k bölüm olsun okuyayım dedim.2 senelik Muğlada muhasebe okudum.Daha sonra DGS ye girdim 4 seneye çıkardım üniyi Eskişehir ünide okudum.Daha sonra Ales,Kpss,Üds derken yüksek lisansa başladım.Ve bunların hepsi bir azimle hırsla oldu.Okurken öğrendim öğrenirken gezdim gezerken hayatımı yaşadım canım kardeşim.Hayatta herkes birilerinden birşey öğrenir tecrübe kazanır bunu sakın unutma

aklımı özetledin :ka21:

Cevap: Euro 2012/A Grubu | Polonya 0-1 Rusya | 2.Y | TRT | 12 Haziran

Kubaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Üst Alt